دبیرکل جمعیت هلال احمر در جمع جوانان منتخب اردوی نشاط و امید:

به دنبال حساس سازی جامعه برای حرکت های داوطلبانه باشیم

دبیرکل جمعیت هلال احمر با حضور در آخرین اردوی نشاط و امید تابستان در بندرانزلی با اشاره به از جان گذشتگی‌های بی بدیل داوطلبان هلال احمر در فعالیت‌ها گفت: یکی از علل اساسی انجام فعالیت‌های سخت و طاقت فرسا به صورت داوطلبانه، وجود عقبه فکری و فرهنگی غنی و زلال مبتنی بر دین مبین اسلام است که لازم است این فعالیت‌های خداپسندانه و بشردوستانه بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان، محمود محمدی نسب تصریح کرد: بار اصلی تبیین این عقبه فکری، ایثار و از خود گذشتگی داوطلبان هلال احمر در ماموریت‌ها که یک سرمایه و شجاعت مثال زدنی‌است، به عهده جوانان هلال احمر است تا با فعالیت‌های ویژه و حساسیت‌ خاص، مروج این حرکت ارزشمند در جامعه باشند تا شاهد کم شدن منیت‌ها و ارتقای این فرهنگ در سطح جامعه باشیم.
دبیرکل هلال احمر در جمع جوانان منتخب هلال احمر سراسر کشور گفت: ما دارای کشور بزرگ و پهناوری هستیم که در طول تاریخ استوار ایستاده‌ایم و نخواهیم گذاشت که بدخواهان نا امیدمان کنند چرا که وارث تمدنی قدیمی و بزرگ هستیم و همواره یاریگر یکدیگریم.
وی افزود: سرنوشت این مملکت به دست جوانان است و هر فرد، در هر سطحی به صورت فردی یا اجتماعی دارای مسئولیت خواهد بود و فراموش نباید کرد که آینده جامعه آینده ماست و به هر طریق باید برای آن تلاش کرد.
محمدی نسب راه پیشرفت ایران اسلامی را در مسیر همدلی تمامی شئونات کشور دانست و افزود: به دور از نا امیدی و با تمام توان باید کارها را پیش ببریم.
وی با تاکید بر استمرار پویش “نذر آب” و دعوت از تمامی جوانان جهت مشارکت همه جانبه در این اقدام بشردوستانه گفت: در کنار فراهم شدن شبکه آب رسانی سیستان و بلوچستان این اقدام بشردوستانه برای ما تمرین ویژه‌ای است تا ضمن کمک به محرومان و رساندن صدای ایشان به جامعه باعث حساس کردن همه مردم برای موضوعی شویم و آن مشکل را با حرکت جمعی حل کنیم.
محمدی‌نسب در پایان ضمن تشکر از برگزار کنندگان اردوهای نشاط و امید گفت: نفس اردوهایی که برگزار‌ شده بسیار نیکوست و اشتراکات حاصله پیرامون مفاهیم واحد و حرف‌های مشترک، مبنایی برای دوستی‌ها و حرکت‌های انسان دوستانه بزرگتر است.