جوانان آذربایجان‌شرقی سفیران نذر آب در اردوی نشاط و امید


جوانان فعال و منتخب استان آذربایجان‌شرقی در اردوی نشاط و امید بندر انزلی به پیشنهاد و اجرای پویش نذر آب و کارهای فرهنگی و اقدامات بشردوستانه پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، در دوره آخر اردوی نشاط و امید بندر انزلی، اعضای منتخب برادران کانون‌های جوانان استان آذربایجان شرقی حضور پررنگی داشتند و نسبت به اجرای برنامه های فرهنگی مبادرت ورزیدند.

بر اساس این گزارش، اعضای برادران آذربایجان شرقی با پیشنهاد و اجرای طرح پویش نذر آب نسبت به همدلی و کمک به مشکلات کم آبی در استان سیستان و بلوچستان و مناطق جنوب شرق که متاثر از بحران خشکسالی قرار دارند، اقدام نمودند و دبیرکل جمعیت هلال احمر، رئیس سازمان جوانان و مدیرکل حراست جمعیت و مدیران عامل استان گیلان و قزوین و در ادامه اعضای جوانان سراسر کشور به این کمپین پیوستند.

در ادامه اردوی نشاط و امید سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در مسیر بازگشت اعضای جوانان از برنامه تفریحی سورتمه سواری در تالش در جاده کپور چال بر اثر تصادف خودروی سواری با کامیون و تا رسیدن اورژانس، توسط اعضای جوانان آذربایجان‌شرقی کمک های شایانی به حادثه دیدگان صورت پذیرفت.