معاون پیش دبستانی و دانش آموزی: کانون های دانش آموزی مرکز آفرینش صلح و دوستی

معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر در آیین اختتامیه سومین دوره اردوهای دوستی منطقه شرق و جنوب شرق کشور گفت: دبیران کانون های دانش آموزی باید آفریننده صلح و دوستی باشند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ آیین اختتامیه آخرین مرحله از سومین دوره اردوهای دوستی دبیران و اعضای کانون های دانش آموزی سازمان جوانان منطقه شرق و جنوب شرق کشور در مردادماه ۹۷ با حضور معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان؛ معاونین امور جوانان کرمان و سیستان و بلوچستان، امام جمعه ماهان و سایر مسئولین استانی در محل مجتمع فرهنگی تفریحی فرهنگیان ماهان برگزار شد.

سعید بابایی معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر در این مراسم با اشاره به اصالت و فرهنگ ایران بیان کرد: زمانی که همه با هم با اقتدار در کنار یکدیگر سرود ملی کشورمان را می سراییم یعنی اینکه با هر نوع رنگ، نژاد، قومیت و مذهب همه ایرانی هستیم و به ایرانی بودن خود افتخار می کنیم.

بابایی با اشاره به امر مهم کمک و امدادرسانی توسط جوانان اظهار داشت: اولین مسئولیت مهم شما دبیران در برنامه ها و فعالیت های کانون های دانش آموزی، ایجاد آشتی، صلح و دوستی است.

کانون های دانش آموزی: مأمن دوستی و همبستگی هاست
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمان نیز در این مراسم بیان کرد: کانون های دانش آموزی مأمن روابط دوستی و همبستگی در بین اعضا است که این امر باعث ایجاد گسترش رسالت خطیر جمعیت هلال احمر در امر ترویج فرهنگ بشردوستی است.

رضا فلاح در این مراسم با اشاره به اهداف این برنامه اظهار داشت: اردوی های دوستی در توانمندسازی، افزایش نشاط و سلامت اجتماعی با ترویج کار گروهی، ارتقاء صلح و دوستی و اعتماد به نفس در میان دانش آموزان بسیار موثر است.