جوانان عجب شیر، پیشتازان پویش نذر آب

اعضای کانون‌های جوانان و دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر با پیاده‌روی، دوچرخه سواری و کارهای میدانی، مردم را به پویش نذر آب دعوت کردند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی، اعضای کانون‌های جوانان و دانش‌آموزی جمعیت هلال احمر شهرستان عجب‌شیر در اقدامی فرهنگی، مردم را به پویش نذر آب دعوت کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان عجب شیر تشریح کرد: جوانان این شهرستان که در تمامی برنامه‌های سازمان جوانان هلال احمر همواره پیشتاز و پیشگام بوده اند، طبق دستور رئیس سازمان جوانان برای انجام کارهای میدانی درخصوص پویش نذر آب؛ با پیاده روی و دوچرخه سواری در میادین اصلی شهر با شعار: “یک کاروان همدلی، برای گذر از بحران آب” عموم مردم را علاوه بر حساس سازی نسبت به مصرف آب، برای کمک به مناطق متاثر از خشکسالی و عبور از این بحران آب دعوت کردند.

جعفری در ادامه افزود: به دنبال شکل گیری این پویش در شهرستان، مسئولین ارشد شهرستان نیز با استقبال از این طرح، به این پویش پیوستند.

بر اساس این گزارش، دکتر جلیلی نماینده مردم شریف مراغه، عجب‌شیر و سراجو در مجلس شورای اسلامی و حجه الاسلام شربیانی نماینده ولی فقیه در عجب‌شیر و مهندس اصغرپور فرماندار شهرستان عجب‌شیر به این پویش پیوستند و اعلام آمادگی برای هرگونه همکاری و همراهی با جمعیت هلال احمر در جهت گذر از بحران آب در کشور کردند.