در حاشیه تیم کاروان سلامت جمعیت هلال احمر استان یزد در دلگان صورت گرفت: تجلیل از خبرنگاران دلگان بمناسبت روز خبرنگار/ خبرنگاران حوزه هلال‌احمر دوشادوش امدادگران در خط مقدم مواجهه با بحرانند

با حضور مدیرعامل و معاون امور داوطلبان هلال احمر یزد و فرماندار دلگان از خبرنگاران این شهرستان بمناسبت روز خبرنگار تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان یزد؛ دکتر محسن حرازی زاده مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با حضور در شهرستان دلگان استان سیستان و بلوچستان از خدمات تیم کاروان سلامت هلال احمر استان یزد بازدید کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد به همراه معاون داوطلبان هلال احمر استان در این سفر در حاشیه بازدید خود بمناسبت روز خبرنگار از خبرنگاران این شهرستان تجلیل کرد.

حرازی زاده اظهار داشت: جایگاه ارزشمند جمعیت هلال احمر در بین مردم و اذهان عمومی در گروی دلسوزی و تلاش و زحمت و تعهد خبرنگاران و اصحاب رسانه می باشد.

وی با بیان اینکه رسانه می توانند ما و فعالیت های ما را به مردم بشناسانند گفت: بیشترین اتکای هلال احمر بر توان و فعالیت اعضای جوان و داوطلب آن است و اگر فعالیتهای ما نشان داده شود اعضای بیشتری با ما آشنا می شوند و این خود زمینه ساز جذب نیرو می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد با اعلام اینکه خبرنگاران این ماطق با سختی های زیاد روبرو هستند تا بتوانند گزارش یا خبری تهیه کنند از زحمات همه این عزیزان تقدیر کرد و با اهدا هدیه ای این روز را به آنان تبریک گفت.