کسب مقام برتر تیم بشردوستی توسط اعضای جوان هلال فارس اردوهای نشاط و امید کانون های دانشجویی برادران

معاون امور جوانان هلال احمر از کسب عنوان تیم برتر بشردوستی در اردوهای نشاط و پویای سازمان جوانان هلال احمر در اردوگاه مهر بندر انزلی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس؛ غلامحسین تجلی ضمن خدا قوت به برگزار کنندگان اردوهای کشوری نشاط و ویایی گفت: اردوهای نشاط و امید ویژه برادران دانشجویی از ۱۱ لغایت ۱۶ مرداد ماه در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد که در با حضور حدود ۵۰۰ نفر عضو فعال کانونهای دانشجویی انجام شد.

وی افزود: تیم ۳۲ نفری از دبیران و اعضای فعال کانون دانشجویی برای دستیابی به اهداف برگزاری اردوهای نشاط و پویایی که ایجاد نشاط و تقدیر از اعضای فعال طرح های سازمان جوانان از قبیل طرح پیمان، ایمنی و سلامت نوروزی، اعضای فعال در زلزله کرمانشاه بود شرکت کردند.

وی در ادامه گفت : اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در بخش دانشجویی با حضور فعال در ببرنامه ها و کسب ۱۲ جایزه در مسابقات موفق به کسب رتبه برتری تیم بشر دوستی کانون های دانشجویی کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی شدند.

معاون امور جوانان در ادامه خبر گفت: علی نعمتی، حمید حیدری، حسین جوکار، حسین طهماسبی، اعضای کانون دانشجویی در بخش مسابقات ورزشی موفق به کسب مقام اولی شدند و همچنین علی کشاورز، دیاکو امینی، محمد لطفی، علی نظری و محمد شاهسونی در بخش فرهنگی و مسابقات فرهنگی هدایایی دریافت کردند.

و در پایان این دوره از اردوهای نشاط و پویایی که به میزبانی استان قزوین برگزار شد. دوستی هایی از سرزمینمان در دل اعضای کانون دانشجویی شکل گرفت جاودانه که در جهت اهداف سازمان جوانان هلال احمر به کار خواهد آمد.