از مسابقات رفاقت مهر در مازندران؛ جوانان هلال‌احمری مهارت‌های امدادی خود را به نمایش می‌گذارند

لیلی احمدی از آغاز بیست و نهمین دوره مسابقات رفاقت مهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر استان مازندران؛ معاون جوانان جمعیت هلال‌احمر مازندران گفت: بیست و نهمین دوره مسابقات سراسری رفاقت مهر با شعار “جوانان، رفاقت مهر، توسعه فرهنگ بشردوستی” باهدف ایجاد زمینه‌های دوستی و مهربانی، ارتقاء توانمندی‌های علمی اعضا، ایجاد زمینه شناخت استعدادها، تمرین فعالیت‌های گروهی و کمک به استمرار ارتباط آنان با سازمان جوانان و به‌منظور بهره‌مندی از خدمات ارزشمند در پیشبرد اهداف عالی جمعیت هلال‌احمر در مردادماه سال جاری برگزار می‌گردد.

 لیلی احمدی افزود: مسابقات مذکور با حضور حداکثری اعضای کانون‌های مختلف جوانان، دانشجویی، روستایی و طلاب در مرحله شهرستانی اجرا و برگزیدگان به مرحله استانی راه خواهند یافت.

وی تصریح کرد: مسابقات رفاقت مهر به‌صورت آزمون کتبی و عملی با موضوعات امداد و کمک‌های اولیه، اسکان اضطراری، حمل مصدوم و زبان انگلیسی اجرا می‌شود. جمعیت هلال‌احمر با برگزاری این‌گونه مسابقات جهت ایجاد رقابت سالم و پرورش روحیه‌ی مشارکت‌جویی، مسئولیت‌پذیری، تعامل و همدلی بین اعضا برای پر کردن اوقات فراغت مناسب جوانان گام برمی‌دارد.

از علاقه‌مندان جهت شرکت در این مسابقات دعوت به عمل می‌آید تا با مراجعه به مراکز امور جوانان جمعیت هلال‌احمر شهرستان‌ها در این مسابقات شرکت نمایند.