به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم، فعالیت های فرهنگی و معنوی در اردوهای نشاط و امید اجرا شد


همزمان با میزبانی اردوهای کشوری نشاط و امید توسط معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم، فعالیت های فرهنگی و معنوی و فریضه عبادی نماز جماعت به همت نمایندیگی ولی فقیه در اردوگاه مهر بندر انزلی اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم؛ به همت دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان قم، فعالیت های فرهنگی و معنوی و فریضه عبادی نماز جماعت در اردوگاه مهر بندر انزلی اجرا شد.

بر اساس این گزارش، با توجه به میزبانی دو دوره از اردوهای کشوری نشاط و امید سازمان جوانان، توسط جمعیت هلال احمر قم، با حضور پررنگ نماینده دفتر ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان، در اجرای برنامه فرهنگی از جمله؛ سخنرانی و ارائه نکات احکام و پاسخگویی به مسایل شرعی و برپایی نماز جماعت در طول برگزاری اردوها روحیه مذهبی و معنوی را به جوانان تزریق کرد.

همچنین در این اردوها برگزاری مسابقات فرهنگی و مذهبی در نماز جماعت با هدف ارتقای دانش مذهبی جوانان، و اهدای جوایز به برندگان از دیگر فعالیت هایی نماینده دفتر ولی فقیه در اردوها بود که مورد توجه  و استقبال ویژه مهمانان جوان اردوهای نشاط و امید قرار گرفت.

گفتنی است، جمعیت هلال احمر استان قم از اول مرداد ۹۷ تا ۱۰مردادماه سال جاری میزبان اردوهای کشوری نشاط و امید خواهران کانون های دانشجویی و جوانان هلال احمر بود.