برگزاری جلسه هماهنگی تیم های منتخب استانی المپیاد آماده به مرحله کشوری در ایلام


جلسه هماهنگی تیم های منتخب استانی المپیاد آماده به مرحله کشوری با حضور معاون امور جوانان، رئیس اداره پیش دبستانی و دانش آموزی، رئیس اداره سلامت، کارشناسان معاونت تربیت بدنی و سلامت استان و هلال احمر در محل دفتر معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام، معاون امور جوانان بیان کرد: این جلسه در خصوص آماده سازی تیم ها، اعلام والدین، تعیین سرپرستان، تعیین وسیله نقلیه، مسیر حرکت و چگونگی با کیفیت حضور پیدا کردن در این مسابقات بحث و تبادل نظر شد.

علی اصغر علی اکبری گفت: طرح ملی دادرس در جهت تربیت نیروی آماده و آشنایی دانش آموزان با اصول صحیح و درست امدادرسانی در حوادث، با همکاری جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش، اول در سطح مدارس و بعد در سطح شهرستانی و استانی انجام گردید و در جهت دانش و مهارت آزمایی تیمهای دادرس (دانش آموزآماده در روزهای سخت) آماده حضور در رقابت های کشوری می شوند.

علی اکبری با اشاره به اینکه مرحله کشوری این المپیاد در استان گیلان و در اردوگاه بندر انزلی برگزار خواهد شد، گفت: براین اساس تیم های دادرس شهرستان ایلام در بخش خواهران و برادران در قالب تیم های ۱۴ نفره به عنوان نمایندگان جمعیت هلال احمر استان ایلام به مسابقات کشوری المپیاد آماده راه یافتند.

وی افزود: درششمین مرحله استانی المپیاد آماده دانش آموزان دختر، شهرستان ایلام مقام اول را کسب کرد و شهرستان دره شهر و چرداول به مقام های دوم و سوم دست یافتند و در بخش پسران تیم شهرستان ایلام مقام اول و شهرستان های ملکشاهی و دره شهر به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

وی در پایان برای تیم دادرسان شرکت کننده استان ایلام در ششمین مرحله کشوری المپیاد آماده آرزوی موفقیت و توفیق روزافزون کرد.