قطار سومین دوره اردوهای دوستی منطقه شرق و جنوبشرق کشور در مسیر کرمان


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان از میزبانی سومین دوره اردوهای دوستی منطقه شرق و جنوبشرق کشور با حضور 300 نفر از دبیران برتر کانون های دانش آموزی هلال احمر در کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ رضا فلاح با اعلام این خبر افزود: با توجه به رسالت خطیر و مهم جمعیت هلال احمر در امر ترویج و نشر فرهنگ بشردوستی در میان اقشار جامعه، سازمان جوانان هلال احمر به عنوان عامل اصلی در جذب و نگهداری مخاطب در این نهاد مردمی و بشردوستانه اقدام به اجرای طرح اردوهای بشردوستی در میان دبیران و اعضای برتر کانون های دانش آموزی در سطح مدارس کشور کرده است.

فلاح با اشاره به اهداف برگزاری این برنامه ملی اظهار داشت: اردوهای دوستی باعث توانمندسازی دبیران، افزایش نشاط و سلامت اجتماعی با ترویج کارگروهی، ترویج صلح و دوستی و ارتقاء اعتماد به نفس در میان دانش آموزان می شود.

وی با اشاره به میزبانی جمعیت هلال احمر استان کرمان در برگزاری سومین دوره اردوهای دوستی ویژه اعضای کانون های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر گفت: آخرین مرحله از این اردوها از مورخ ۱۲ لغایت ۲۰ مردادماه سال جاری با حضور ۳۰۰ نفر از دبیران و اعضای فعال کانون های دانش آموزی خواهر و برادر از استان های فارس، سیستان و بلوچستان، هرمزگان، خراسان جنوبی، یزد و کرمان در اردوگاه شهید باهنر ماهان برگزار خواهد شد.