برگزاری اردوی‌های دوستی در بخش پسران کانون های دانش آموزی غرب کشور در لرستان

اردوی دوستی در بخش پسران کانون های دانش آموزی کشور در لرستان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر افزود: اردوی دوستی کشوری در منطقه غرب و جنوب غرب کشور با حضور کانون های دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به میزبانی معاونت جوانان هلال احمر لرستان از تاریخ ۹۷/۵/۵ لغایت ۹۷/۵/۹ بخش پسران در دهکده فرهنگی حمزه سید الشهداء با حضور ۱۰ استان کشور (لرستان، ایلام ،کرمانشاه، همدان، مرکزی، اصفهان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر) در حال برگزاری می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان هدف از این اردو را توانمند سازی دبیران کانون های دانش آموزی کشور در کشور دانست و اظهار داشت: علاوه بر مباحث مورد نیاز دانش آموزان متناسب با سن و ضرورت ها و شرایط کنونی جامعه اعضاء در کنار هم زندگی کردن،تجربه اندوزی و کار گروهی را تمرین می کنند.

وی در ادامه گفت: آشنایی با مناطق گردشگری استانها باعث می شود آمادگی جسمانی دانش آموزان با برنامه هایی از قبیل جنگل نوردی و بازیهای بومی محلی افزایش و تقویت شود.

رضایی در پایان خاطر نشان کرد: بالغ بر ۳۰۰ نفر از مربیان، سرپرستان و دانش آموزان عضو جمعیت هلال احمر در این اردو حضور خواهند داشت