اردوی دوستی کانون های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر در لرستان آغاز شد

صارم رضایی از آغاز اردوی دوستی کانون های دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر در لرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان، صارم رضایی با اعلام این خبر افزود؛ اردوی دوستی بصورت منطقه ای در کشور با حضور کانون های دانش آموزی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به میزبانی معاونت جوانان هلال احمر لرستان از تاریخ ۹۷/۵/۱ لغایت ۹۷/۵/۹ در دو گروه دختران و پسران به تفکیک در اردوگاه فرهنگی حمزه سید الشهداء با حضور ۱۰ استان کشور (لرستان، ایلام ،کرمانشاه، همدان، مرکزی، اصفهان، خوزستان ،چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد،بوشهر) در حال برگزاری می باشد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان هدف از این اردو را توانمند سازی دبیران کانون های دانش آموزی کشور در کشور دانست و اظهار داشت: علاوه بر مباحث مورد نیاز دانش آموزان متناسب با سن و ضرورت ها و شرایط کنونی جامعه اعضا در کنار هم زندگی کردن،تجربه اندوزی و کار گروهی را تمرین می کنند.

وی در ادامه گفت: آشنایی با مناطق گردشگری استانها باعث می شود آمادگی جسمانی دانش آموزان با برنامه هایی از قبیل جنگل نوردی و بازیهای بومی محلی افزایش و تقویت شود.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد؛ بالغ بر ۳۰۰ نفر از مربیان ،سرپرستان و دانش آموزان عضو جمعیت هلال احمر در این اردو حضور خواهند داشت.