اردوهای دوستی در خراسان شمالی به ایستگاه آخر رسید


برگزاری مراسم اختتامیه سومین دوره اردوهای دوستی در منطقه شمال شرق کشور در دهکده گردشگری روئین اسفراین

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی، مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی گفت:دهکده گردشگری روئین اسفراین در دهه کرامت که همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و امام رضا (ع )میزبان ۳۰۰تن از دبیران منتخب و فعال کانون های دانش آموزی هلال احمر در شمال شرق کشور از استان های تهران،مازندران،گلستان،سمنان،خراسان شمالی و خراسان رضوی بوده اند.

نجات اظهار کرد: منطقه گردشگری رویین اسفراین،یک ظرفیت ییلاقی با طبیعتی بکروناب؛ما را در برگزاری این اردو که ۳روز آن در خدمت دختران و چندروزی هم در خدمت پسران بودیم.

وی در ادامه از اجرای برنامه های متنوع در این اردوها خبر داد و گفت:زیارت امام زادگان ؛بازدید از مکان های تاریخی وگردشگری ؛برگزاری مسابقات ورزشی و فرهنگی از جمله برنامه های انجام شده در این اردوها بود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر صابونچی ریاست محترم سازمان جوانان خاطر نشان کرد:در افق و چشم اندازی که در برنامه های جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی دیده میشود این است که بتوانیم اردوگاهی جهت برگزاری مراسم ها و همایش ها در حوزه های مختلف احداث کنیم.

نجات در پایان ضمن اشاره به اهداف این گونه اردوها گفت:در این اردوها تلاش کردیم به شعار؛دغدغه و هدفی که در این برنامه مدنظر بود نزدیک شویم.

درادامه بابایی معاون دانش آموزی سازمان جوانان ضمن اشاره به اینکه توانمند سازی دبیران برگزیده کانون های دانش آموزی از مهمترین اهداف این اردوها در سراسر کشور است،گفت: کسب تجربه و آموختن بعضی از مهارت های زندگی برای دانش آموزان در برنامه تا حد زیادی قابل پیش بینی بوده است.

وی اظهار کرد:این اردوها در دو مرحله دختران و پسران در دهکده گردشگری رویین اسفراین با حضور ۳۰۰دبیر کانون هلال احمر برگزارشد.