اردوهای دوستی جمعیت هلال احمر شمال شرق کشور پایان یافت

سومین دوره اردوهای دوستی دبیران کانون های دانش آموزی هلال احمر شمال شرق کشور یکشنبه شب در خراسان شمالی به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان به نقل از ایرنا؛ سرپرست جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در حاشیه اختتامیه سومین دوره اردوهای دوستی شمال شرق کشور در گفت وگو با خبرنگارایرنا اظهار داشت: این اردو با حضور دبیران کانونهای دانش آموزی جمعیت هلال احمر استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی، سمنان، گلستان، مازندران و تهران در روستای گردشگری رویین شهرستان اسفراین برگزار شد.

محسن نجات هدف ازبرگزاری این اردو ها را افزایش توانمندی و ایجاد نشاط اجتماعی و ترویج کارگروهی برای دبیران کانون های دانش آموزی ذکر کرد.

وی افزود: این اردو به مدت ۶روز و با حضور۳۰۰ دانش آموز دختر و پسر برگزار شد و شرکت کنندگان از فعالیت های همچون کوهنوردی، بوم گردی، کارگاه خلاقیت و خودمراقبتی بهره بردند.

وی با به اشاره به نیاز جمعیت هلال احمر خراسان شمالی به یک اردوگاه برای برگزاری چنین همایش هایی گفت: ایجاد اردوگاهی برای برگزاری برنامه وهمایش های دانش آموزی، دانشجویی، جوانان و امداد گران از برنامه آتی این جمعیت است که پیگیری خواهد شد.

به گزارش ایرنا اردوهای دوستی از سال ۹۳ ویژه دبیران کانون های دانش آموزش هلال احمر توسط اداره دانش آموزی معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر با هدف گسترش رفتارهای صحیح اجتماعی بویژه صلح و دوستی برگزار می شود. شهرستان ۱۲۰هزار نفری اسفراین در ۶۰کیلومتری جنوب شرقی بجنورد قراردارد.