اختتامیه اردوی دوستی در دهکده گردشگری رویین

اردوهای دوستی؛فرصتی منحصر به فرد در تجربه اندوزی دانش‌آموزان

دور دوم از سومین اردوهای دوستی در منطقه شمال شرق کشور و با حضور دبیران و نایب دبیران منتخب کانون‌های دانش آموزی استان‌های گلستان، خراسان رضوی، سمنان، تهران، مازندران و خراسان‌شمالی به میزبانی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی در حال برگزاریست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان شمالی؛معاون دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور گفت:سومین دوره اردوهای دوستی ویژه دبیران برگزیده کانونهای دانش آموزی هلال احمر در حال حاضر در منطقه شمال شرق کشور به میزبانی استان خراسان شمالی و درمنطقه گردشگری روئین شهرستان اسفراین در حال برگزاری است.
بابایی اظهار کرد:هدف از برگزاری این اردها توانمند سازی دبیران کانون های دانش آموزی هلال احمر در سراسر کشور است
وی افزود:ما باید بتوانیم با برگزار کردن این اردوها ،علاوه بر مباحث درسی و تئوری که دانش آموزان در گیر آن هستن، درکنار همدیگر زندگی کردن و تجربه هایی را که بعضا کمتر انجام داده اند را آموزش دهیم.
وی در ادامه به آشنایی دانش آموزان در این اردو به سرزمین خودشان ایران اشاره کرد و گفت:این فرصت منحصر به فرد در اختیار دبیران کانون ها ؛گذاشته شده تا بتوانند تجربه های جدیدی از مناطق مختلف ایران اسلامی را فراگیرند.
بابایی درپایان به مکان های برگزاری اردوهای دوستی درسراسر کشور اشاره کرد و خاطر نشان نمود: استان گیلان به میزبانی شهر منجیل ؛استان خراسان شمالی به میزبانی اسفراین و سپس استان های لرستان و کرمان استان های برگزار کننده در این همایش بزرگ خواهند بود
در ادامه مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در اختتامیه اردوهای دوستی در ابتدا ضمن خوش آمدگویی به دانش آموزان،سرپرستان و مسئولین برگزار کننده این اردو گفت:اردوهای دوستی پیام آور مودت و دل گرمی هایی برای جمعیت هلال احمر خواهد بود.
نجات در ادامه دانش آموزان را اینده سازان ایران اسلامی دانست و خاطر نشان کرد:این دانش آموزان هستند که آینده درخشانی را در اینده میتوانند رقم بزنند.
در پایان قابل ذکر است :در این اردوها دبیران کانون های دانش آموزی هلال احمر از مکان های تاریخی و مذهبی استان از جمله شهر تاریخی بلقیس؛اینه خانه مفخم ، پارک تفریحی گردشگری بش قارداش و امام زاده عباس بجنورد دیدن کردند.