نمایندگان جوانان و دانشجویان هلال احمر در دوره دوم مجامع کانون‌ها انتخاب شدند

همزمان با آغاز دهه کرامت و با حضور اعضا شورای مرکزی کانون‌های جوانان و دانشجویی استان‌ها در تهران، انتخابات شورای مرکزی مجمع کشوری برگزار ونمایندگان منتخب اعضا جهت تصمیم گیری و تصمیم سازی در یک دوره یکساله توسط اعضا انتخاب شدند شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علی گنج‌کریمی گفت: با حضور بیش از ۴۰۰ تن از دبیران منتخب سراسر کشور در قالب شورای‌های مرکزی مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی، انتخابات شورای مرکزی مجامع کشوری در دانشگاه شهید عباسپور تهران برگزار شد.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان تصریح کرد: در روز اول این برنامه سه روزه، دبیران منتخب استان‌ها که علاقمند و واجد شرایط کاندیداتوری شورای مرکزی مجمع کشوری داشتند، به عنوان کاندیداهای انتخابات در زمان مشخصی به معرفی خود و بیان برنامه‌های مد نظر پرداختند.

وی افزود: پس از این معرفی، دبیران در دو بخش دانشجویی و جوانان، ۹نفر به عنوان عضو اصلی و ۲ نفر به عنوان عضو علی‌البدل انتخاب شدند.

گنج کریمی تصریح کرد: نتایج انتخابات شورای مرکزی مجمع کانون‌های دانشجویی سازمان جوانان، الهه عابدنیا از استان کرمان، مجید ملبوسی از استان گیلان، میلاد ابراهیمی از استان همدان، فریبرز فضل اله تبار از استان مازندران، یونس شاهی خارخار از استان کردستان، زاهد معصومی از استان ایلام، فرشته نعمتی از استان قم، احمد پیرزاده از استان البرز، نوید بازوند از استان لرستان و اعضای علی‌البدل نیز امین اسفندیاری از استان گلستان، میلاد آقا زاده گلعزانی از استان آذربایجان غربی انتخاب شدند.

گنج‌کریمی تشریح کرد: نتایج انتخابات شورای مرکزی مجمع کانون‌های جوانان سازمان جوانان نیز فاطمه رستمی از استان کهکلویه و بویراحمد، سیدیاسمن اخلاقی از استان مرکزی، عزیزاله رحمتیان‌نیا از استان فارس، انسیه طهماسبی چگنی از استان لرستان، رشوان یزدانی از استان کردستان، مهدی مستوی از استان خوزستان، میثم اله وردی از استان آذربایجان غربی، یونس بهمنی از استان مازندران، سهیلا برخورداری ناغانی از استان چهارمحال و بختیاری و اعضای علی‌البدل امیرقربانیان از استان سمنان و فاطمه ابراهیم پور از استان هرمزگان انتخاب شدند.