خاطرات خوب بزرگترین هدیه و سرمایه ماندگار اردوها

معاون دانش‌آموزی و پیش‌دبستانی سازمان جوانان گفت: سومین دوره اردوهای دوستی با حضور دبیران و اعضای برتر خواهر از استان‌های آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، البرز، قم، قزوین و به میزبانی استان گیلان در اردوگاه زیتون منجیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ سعید بابایی در اختتامیه این برنامه با اشاره به اهداف سازمان جوانان تصریح کرد: یکایک انسان‌ها شریف و ارزشمندند و ما وظیفه داریم به تک تک آنها کمک کنیم.

در این برنامه که با حضور معاون پیش دبستانی و دانش آموزی و مدیر روابط عمومی سازمان جوانان همچنین معاون امنیتی سیاسی استاندار گیلان، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان، فرماندار، رییس شورای شهر و تنی چند از مسئولین برگزار شد، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به تمامی حضار و با تشکر از اعتماد سازمان جوانان برای میزبانی این اردوها گفت: امیدوارم دانش‌آموزان عزیز با شرکت در برنامه‌های ملی و متنوع از جمله بوم‌گردی تجارب عالی کسب نمایند.

ولی‌پور با اشاره به استراتژی یس تشریح کرد: حضور دانش‌آموزان و شرکت ایشان در این برنامه‌ها در مسیر تحقق استراتژی یس و تربیت مدیران موفق برای آینده است.

در ادامه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: ایران ما رنگین کمانی از اقوام مختلف است و افتخار می کنیم که در منجیل میزبان  دبیران برتر کانون های دانش آموزی استانها، اقوام و زبانهای مختلف هستیم.

علی اصغر جمشید نژاد افزود: هرکدام از اقوام در جایگاه خود ارزشمند هستند، ما باید به همه آنها توجه کنیم و در راستای حقوق شهروندی دولت تدبیر و امید که به طور جد مورد تاکید رئیس جمهوری است امیدواریم این توجهات در ساختار سیاسی و اجتماعی ما بصورت بارز نمایان و تاثیر بگذارد.

وی با بیان اینکه بزرگترین اصالت کانون های دانش آموزی جمعیت هلال احمر مهم بودن درد بشری برایشان است گفت: مهروزی و مهربانی آنان در حق هم نوعانشان ستودنی است.

جمشید نژاد تداوم و ارتقاء رفاقت و دوستی های دانش آموزان را در سنین بالاتر مورد تاکید قرار داد و گفت: بزرگترین هدیه این اردو خاطرات خوب کسب شده است که به عنوان سرمایه های گرانبها نباید آن را ارزان فروخت.