چهارمین دوره تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در تبریز

چهارمین سری از کارگاه‌های تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد به روش shep model در تبریز در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی، دوره چهارم کارگاه های کشوری تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد با شرکت اعضای فعال سازمان جوانان استان‌های خراسان شمالی و جنوبی، خوزستان، هرمزگان، گلستان و البرز در مرکز سلامت تبریز در حال برگزاری است.

دکتر فرزاد کریمیان معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی تشریح کرد: سه دوره از کارگاه های تربیت مربی پیشگیری از اعتیاد در طرح ملی پیمان قبل از ماه مبارک رمضان با حضور استان های مختلف از سراسر کشور با تقسیم بندی صورت گرفته، برگزار شده بود که دیروز پس از پذیرش ۶ استان دیگر، دوره چهارم این کارگاه ها برگزار می شود.

دکتر موسوی جانشین مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی در مراسم افتتاحیه اظهار کرد: امید که با فراگیری آموزه های ارزشمند این دوره، این جوانان داوطلب، حاملان و سفیران نشاط در جامعه باشند و در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی گام بردارند.

مهندس رحیمی معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان آذربایجان شرقی نیز ضمن خیرمقدم به جوانان بجهت حضور در تبریز ۲۰۱۸ و اهمیت حضور در این کارگاه ها و فراگیری آموزش‌های مهم و ارزنده این دوره نکاتی در خصوص پیشبرد بهتر و ادامه کار مربیان در شعبه ها بیان داشت.