برگزاری دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان کرمانشاه

دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه،معاون جوانان استان کردستان به عنوان ناظر سازمان و هیئت نظارت بر انتخابات استان و مشارکت فعال دبیران کانون ها در سالن آمفی تئاتر جمعیت هلال احمر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ در آیین افتتاحیه دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران دانشجویی و جوانان، معاون امور جوانان هلال احمر استان کرمانشاه ضمن عرض سلام و خیر مقدم خدمت مدعویین گرامی خاطرنشان کرد: جوانان، سرمایه‌های عظیم هر کشور محسوب می‌شوند و رشد و تعالی هر جامعه، به نیروی جوان آن بستگی دارد در انتخابات ما به دنبال ظرفیت سازی هستیم و این کار در حوزه جوانان اهمیت بسیاری دارد و این انتخابات به منظور تقویت نقش مشارکت، تصمیم گیری، مسئولیت پذیری و پاسخگویی جوانان در فعالیتهای جمعیت هلال احمر بر اساس استراتژی های سازمان در استان کرمانشاه نیز برگزار می شود.

مختار اسدیان افزود: از اهداف ما در جمعیت هلال احمر بهره مندی از همفکری،آیده ها،نظارت، خلاقیت و نوآوری جوانان در برنامه های امور جوانان می باشد و این امر با مشارکت شما در برنامه ها به نحو مطلوب محقق خواهد شد.

پس از بیان نکات برگزاری انتخابات و قوانین آن هر نامزد در زمان مشخص به معرفی اجمالی و بیان اهداف خود پرداخت و در پایان انتخابات مجامع در دو بخش جوانان و دانشجویی به صورت مجزا برگزار و منتخبین مشخص شدند.

در ادامه پس از مشخص شدن اعضای شورای اجرایی مجامع استانی کانون های دانشجویی و جوانان اولین جلسه مجمع نیز برگزار و دو نفر از اعضا به عنوان منتخبین جهت معرفی به مدیرعامل به منظور انتخاب یکی از آن ها به عنوان دبیر مجمع استانی صورت گرفت.