آغاز تابستان ۸ ریشتری با اردوی طریق معرفت در استان اصفهان


معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان از برگزاری نخستین اردوی تابستان اوقات فراغت و طرح شوق رویش ویژه اعضای منطقه جنوب این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی با اشاره به اهمیت غنی سازی اوقات فراغت جوانان و نوجوانان به ویژه در ایام تابستان گفت: نخستین اردوی طریق معرفت در تابستان ۹۷ و چهارمین مرحله اردوی فرهنگی تفریحی طریق معرفت با شعار جوانی، جنبش و نشاط اجتماعی ویژه ۴۰ نفر از اعضای جوان منطقه جنوب استان شامل شهرستان‌های شهرضا، دهاقان، سمیرم و مبارکه برگزار شد.

وی افزود: در این اردو، اعضا با حضور در منطقه تفریحی ناژوان از طبیعت زیبا و مجموعه آکواریوم اصفهان دیدن کرده و سپس با حضور در سالن کنفرانس جمعیت هلال احمر استان در کارگاه آموزشی با موضوع بحران کم آبی و صرفه‌جویی در مصرف آب که با همکاری خیریه معنوی کشتی نجات برگزار شد، شرکت کرده و در پایان کارگاه از بهترین پاسخ‌ها به سوالات اساتید با اهدا هدایا، تقدیر به عمل آمد.

خانبازی تصریح کرد: در ادامه چهارمین مرحله اردوی یک روزه فرهنگی تفریحی طریق معرفت، اعضا در نماز جماعت ظهر و عصر به امامت حضرت آیت الله مهدوی؛ نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان حضور یافته و پس از آن با شرکت در جلسه پرسمان از سخنان ارزنده ایشان بهره‌مند شدند.