برگزاری ششمین مرحله استانی المپیاد آماده استان خراسان شمالی با حضور معاون دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان کشور

ششمین مرحله استانی المپیاد آماده استان خراسان شمالی با شرکت۹۸ نفر از دادرسان مدارس استان خراسان شمالی در شهرستان شیروان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان خراسان شمالی؛ معاون دانش آموزی و پیش دبستانی سازمان جوانان کشور به همراه معاون امور جوانان استان خراسان رضوی از روند برگزاری ششمین مرحله استانی المپیاد آماده استان خراسان شمالی باز دید کردند.

مهدی علی آبادی معاون امور جوانان استان خراسان شمالی بیان کرد: این مرحله از مسابقات به میزبانی شهرستان شیروان با شرکت ۷تیم برتردادرس از شهرستان های سطح استان با حضور۹۸ دانش آموز آماده در روزهای سخت رقابتی دوستانه در محیطی سالم همراه با نشاط و دوستی برگزار شد، در این رقابت ها به ترتیب شهرستان اسفراین,شیروان وفاروج موفق به کسب مقاوم اول و دوم و سوم مسابقات شدند وتیم دادرس شهرستان راز وجرگلان جایزه تیم بشردوستی را به خود اختصاص داد.

وی در پایان گفت: نشست هم اندیشی بین بازدید کنندگان کشوری دادرس و رئیس اداره دانش آموزی پیش دبستانی استان و مربیان وکارشناسان جوانان با هدف همفکری و تعامل در راستای یکسان سازی مفاهیم و مباحث آموزشی در محل جمعیت هلال احمر برگزار شد.

وی خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش و تربیت ازسنین نوجوانی با مباحث امدادی توان و انگیزه دانش آموزان را برای مواجهه با حوادث و بلایا تقویت میکند وگامی موثر برای اشاعه فرهنگ خود امدادی و بشر دوستی در میان دانش آموزان است وتاب آوری خانواده ها را در زمان وقوع حوادث بالا می برد.