مجمع عمومی دبیران کانون دانشجویی و جوانان هلال احمر استان فارس با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر فارس برگزار شد

اولین جلسه مجمع جوانان و دانشجویی فارس با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس، معاون امور جوانان هلال احمر، رییس اداره حراست، کارشناسان ستادی و اعضای مجمع جوانان و دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس ، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان هلال احمر فارس ضمن اعلام این خبر گفت :این نشست که با حضور دبیران عضو مجمع کانون هلال احمر جوانان و دانشجویی سراسر استان فارس، مدیر عامل جمعیت هلال احمر و برخی مسئولین ستادی برگزار گردید، دبیران مجمع دانشجویی و جوانان در مراسمی حکم ابلاغ خود را از دست مدیر عامل جمعیت دریافت کردند.

جعفری مدیرعامل جمعیت هلال احمر ضمن تقدیر از فعالیت اعضای جوانان در مجمع سابق گفت: جوانان هلال احمر دریشرفت امور و انجام برنامه بعنوان رهبران و اینده سازان میتوانند موثر و در زمینه های مختلف باعث رشد و بالندگی جمعیت هلال احمر احمر شوند.

وی در ادامه گفت: برای انجام خدمت بشردوستانه در هر موقعیتی میتوان قدم برداشت و اعضای مجمع نیز بعنوان نمایندگان اصلی جوانان در فعالیت ها و برنامه ریزی ها میتوانند موثر باشند.

در این نشست آشنایی با دبیران کانون های کل استان فارس، هم فکری و استفاده از تجربیات و معرفی فعالیت های انجام گرفته پرداخته شد و با تشکیل جلسه رسمی، اساسنامه انتخابات شورا پس از بحث و بررسی مورد تایید و توافق نهایی اعضای مجمع قرارگرفت.

اولین جلسه “مجمع کانون دانشجویی و جوانان” در حالی انجام شد که اعضای و دبیران مجمع سال گذشته نیز حضور داشتند و در پایان نیز هدایای حود را دریافت کردند.
در ادامه دبیران مجامع دانشجویی و جوانان در بصورت مجزا تشکل جلسه دادند به بیان دیدگاه های خود در موضوعات مختلف جوانان و دانشجویی پرداختند.