برگزاری دومین نشست مجمع دانشجویی و جوانان استان اردبیل

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: ارتقای سطح فعالیت های کانون های جوانان و دانشجویی جزء برنامه ها است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اردبیل؛ سعید جوادزاده ظهر ۷ تیر ماه در اولین نشست استانی اعضای مجامع کانون های جوانان و دانشجویان که با حضور ۲۰ نفر از اعضای مجمع برگزار گردید با بیان این مطلب افزود: هدف از تشکیل نشست استانی مجامع کانون ها، ارتقای سطح فعالیت و برنامه ها و استفاده از نظرات و پیشنهادات اعضا و دبیران کانون ها است.

وی با بیان اینکه اعضا مجامع بازوان اجرایی جمعیت هلال احمر هستند، ادامه داد: تلاش ما بر این است که از ظرفیت های فکری و اجرایی تک تک اعضای جمعیت هلال احمر در کانون های مختلف استفاده کرده و کیفیت خدمات ارائه شده به هموطنان را ارتقا دهیم.

جوادزاده با بیان اینکه جمعیت هلال احمر خدمات متعددی برای هموطنان ارائه می دهد، اضافه کرد: جمعیت هلال احمر، داوطلب محور است بنابراین با حضور داوطلبان خدمات متعدد ارائه می شود و با توجه به تعداد کم کارمندان جمعیت هلال احمر، بدون حضور جوانان و اعضای داوطلب نمی توان در این زمینه زیاد نقش آفرین بود.

در ادامه این نشست، اعضا و دبیران مجامع کانون های جوانان و دانشجویی پیشنهادات خود را ارائه کردند و عملیاتی شدن این پیشنهادات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.