فعالیت های فرهنگی و بشر دوستانه جوانان فارس در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان

اعضای جوانان هلال احمر استان فارس در اخرین روزهای ماه مبارک با زبان روزه در برنامه های مختلف فرهنگی و بشردوستانه و کلاس های آموزشی مختلف شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، بنابرگزارشات ارسالی از شعب ارسنجان، اوز، فیروز اباد و مرودشت اعضای جوانان در فعالیت های اموزشی نظیر کلاس های روخوانی قران، و کلاس های کمک های اولیه، شرکت در مراسم تلاوت قران، برگزاری جلساهایی برای طرح پیشگیری از اعتیاد و … در اخرین روزهای ماه مبارک رمضان شرکت کردند.

شرکت اعضای جوانان هلال احمر شهرستان اوز در مراسم ضیافت افطاری

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اوز گفت: در اخرین روزهای ماه مبارک رمضان مراسم افطاری در مکان جمعیت هلال احمر برگزار شد.

این مراسم با حضور ریاست و پرسنل ،اعضای شورای اجرایی، اعضای جوانان که به همت داوطلبین ،خیرین و همچنین اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان اوز برگزار شد .در این مراسم بعد از خواندن فاتحه به روح شهدا انقلاب اسامی، ریاست جمعیت از خدمات داوطلبانه اعضای جوانان هلال احمر تقدیر و تشکر کرد.

برگزاری مخفل انس با قرآن کریم در محل گلزار شهدا توسط جوانان هلال احمر شهرستان ارسنجان

رییس جمعیت هلال‌احمر شهرستان ارسنجان اظهار کرد: طبق سنوات گذشته همزمان با سپری شدن اخرین روزهای ماه مبارک رمضان با حضور اعضا جوانان هلال احمر شهرستان ارسنجان محفل انس با قرآن کریم برگزار کردند.

وی با بیان اینکه در کنار تلاوت قرآن کریم جلسه‌های شرح و تفسیر قرآن کریم نیز برگزار می‌شود افزود: برنامه‌های فرهنگی و دینی مختلفی توسط کانون‌های جوانان، دانشجویی هلال‌احمر شهرستان ارسنجان در ماه مبارک رمضان تدارک دیده شده که توسط خود کانون‌ها یا با مشارکت جمعیت هلال احمر شهرستان برگزار شده است.

برگزاری جلسه طرح پیمان در فیروز آباد

رییس جمعیت هلال احمر فیروز آباد از برگزاری جلسه ای با موضوع برنامه های هفته پیشگییر از اعتیاد خبر داد و گفت: با توجه به پایان ماه مبارک دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد در مراکز آموزشی و کانون های جوانان شهرستان برگزار می‌شود که هر کانون متشکل از ۱۴ نفر است از طرفی برنامه تشکل‌های دانش‌آموزی را نیز در دستور کار داریم که با عنوان “طرح پیمان ا” آموزش‌های لازم ارائه می‌شود.

برگزاری دعای وداع با ماه مبارک رمضان در جمعیت هلال احمر شهرستان مرودشت

دعای وداع با ماه مبارک رمضان در کانون دانشجویی شهرستان مرودشت با حضور کارکنان و اعضای جوانان وبا مداحی مداح اهل بیت برگزارشد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان مرودشت در این مراسم گفت: ماه رمضان ماه خوبی ها و ماه برکت هست و همیشه باید این خوبی ها در دلمان زنده نگه داریم و مخصوصان در کار خدا پسندانه هلال احمر باید لطافت حضور قلبمان را حفظ کنیم.