تلاش هلال احمر برای بهره بردن جوانان از فرصت پیش رو

دومین دوره انتخابات استانی مجامع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان در استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ معاون امور جوانان اظهار داشت: با حضور ناظر و نماینده سازمان آقای نعمتی، دومین دوره انتخابات استانی مجامع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان در استان بوشهر برگزار شد این انتخابات با حضور حداکثری دبیران در مرگز استان با شور و شعف و جدیت اعضاء تشکیل و نفرات شورای مرکزی استان مشخص شد.

آلبوغبیش گفت: با توجه به اینک هم اندیشی، مشارکت ذهنی و تعامل با یگدیگر را میتوان یکی از خصایص جوامعی دانست که رو به سوی پیشرفت تمدن و فرهنگ است باید عنوان کرد همفکری کردن و کسب نظرات دیگران برای انجام یک فعالیت با تصمیم گیری نشان از بلوغ فکری عاملان آن می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: هدف از برگزاری انتخابات و تشکیل مجامع تقویت نقش مدیریت جوانان در رویارویی با چالش های عصر معاصر و ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در فعالیت کانون های جوانان سازمان می باشد.

آقای نعمتی رییس اداره جوانان و روستایی در این انتخابات اعلام کرد تحقق یکی از اهداف استراتیژی YED مبنی بر تقویت نقش جوانان بعنوان مدیران آینده و بهره مندی از توانمدی ها، ایده ها و اندیشه های نو اعضای کانون های جوانان از اهداف برگزاری انتخابات و تشکیل مجامع استانی می باشد وی ضمن تشکر از حضور حداکثری و فعال دبیران برایشان آرزوی سلامتی و سربلندی را خواهان شد.