مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور جوانان انقلابی

معاون امور جوانان هلال احمر گفت: تمدن فلسطین یکی از بزرگ ترین تمدن های تاریخ جهان است.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی؛ علیرضا معین زاده بیان کرد: طی ۱۰۰سال اخیر رژیم صهیونیستی باحیله و توطئه های متعددی سرزمین مردم مظلوم فلسطین را تصرف کرده اند.

وی با اشاره به حضور پرشور جوانان انقلابی ادامه داد:همزمان با آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، جمعی از جوانان هلال احمرخراسان رضوی در شهر مشهد با حضور در راهپیمایی روز قدس یک بار دیگر وحدت و انسجام خود را با آحاد مردم همیشه در صحنه کشورمان به نمایش گذاشتند.

وی ادامه داد:در راهپیمایی دشمن شکن روز قدس در مشهد ، معاونان و مدیران ستادی، حجت الاسلام و المسلمین اسدی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان و جمع کثیری از کارکنان، جوانان و داوطلبان هلال احمر حضور یافتند.

وی افزود:جوانان در راهپیمایی روز جهانی قدس همنوا با مردم و با فریادهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم آل سعود و… یک بار دیگر با آرمان های امام راحل تجدید بیعت نمودند و به جهانیان نشان دادند که پیرو فرامین مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… خامنه ای و ادامه دهنده راه شهدا و ایثارگران و انقلاب بوده و هستند.

جوانان سبزوار در راه خدمت رسانی
رییس جمعیت هلال احمرسبزوار گفت همزمان بااخرین جمعه ماه مبارک رمضان و همچنین روز قدس جوانان درقالب ۴ تیم ۵نفره دربین مردم دراین راهپیمایی باشکوه شرکت کردند.

محمدعلی جباری ثانی بیان کرد:جوانان نقش مهم واساسی در ارایه خدمات دارند که در روزقدس نیز دوباره نقش افرینی کردند.

حضور اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان سرخس در راهپیمایی باشکوه روز قدس

رئیس جمعیت هلال احمر سرخس گفت: کارکنان و اعضای هلال احمر این شهرستان در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی در این روز بزرگ با گرامی داشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و به تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب امسال نیز بار دیگر همراه با سایر مسلمانان و آزادی خواهان جهان روز قدس را گرامی داشته و حمایت خود را از ملت فلسطین اعلام کردند.

محمد رضائی افزود؛ روز قدس، روز یکپارچگی و اتحاد جهان اسلام و روز یک صدایی بر علیه دشمنان اسلام به ویژه رژیم جعلی اسرائیل و صهیونیسم است. روز قدس که میراث جاودان غیرت دینی و غیرت سیاسی حضرت امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی است فرصت بسیار خوبی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و حمایت از سرزمین غصب شده فلسطین است.

حضور گسترده و پرشور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر در راهپیمایی روز جهانی قدس

جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان کاشمر به منظور حمایت از مردم مظلوم فلسطین با مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز جهانی قدس هم صدا شدند .

احمد رضاپور گفت : جوانان جمعیت هلال احمر کاشمر هم گام و هم صدا با سایر مردم ، در راهپیمایی روز جهانی قدس ، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان ، ضمن محکومیت جنایات رژیم اشغالگر صهیونیستی ، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام کردند . و علاوه بر شرکت در راهپیمایی ، به تظاهرکنندگان خدمات سلامت ارائه دادند. و در پایان در نماز عبادی سیاسی جمعه ، شرکت کردند .

حضور پرسنل،جوانان ونیرو های امدادی هلال احمر قوچان در راهپیمایی روز قدس

رئیس جمعیت هلال احمر قوچان از حضور پرسنل و نیرو های امدادی و داوطلب هلال احمر قوچان در راهپیمایی روز قدس خبر داد

سعید فکوری با بیان این خبر ادامه داد: روز جهانی قدس روز روز اسلام و دفاع از مردم ستم دیده فلسطین می باشد و این روز یادگار بیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران است که مردم شریف و نوع دوست ایران و سایر کشور های اسلامی برای دفاع از حق مردم فلسطین به میدان می آیند ٬ پرسنل ٬ امدادگران و نجاتگران و اعضا داوطلب و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان قوچان همراه با مردم روزه دار این شهرستان در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و جنایت های غیر انسانی اسرائیل و امریکا را بر علیه مردم ستم دیده فلسطین محکوم کردند.

خدماتی متفاوت ازجوانان هلال احمر گناباددرراهپیمایی روزقدس

جوانان جمعیت هلال احمرشهرستان گناباد ساعتها پیش از آغاز مراسم باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس و نماز پر فیض آخرین جمعه ماه مبارک رمضان در محل استقرار اکپیپ امدادی جمعیت قرارگرفته و اقدام به فضاسازی استقبال ازمراسم نمودند.
مجموعه خدمات آموزشی،امدادی و فرهنگی صورت پذیرفته به شرح ذیل میباشد:
برگزاری ایستگاه پایش سلامت ویژه روزه داران محترم
ارائه مشاوره های امدادی
پوشش امدادی مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس
حضورباشکوه اعضای جوانان در راهپیمایی
شرکت در آخرین نمازپرفیض جمعه ماه مبارک رمضان
ترسیم نقش زیبای پرچم جمهوری اسلامی ایران و فلسطین بر چهره کودکان
تقدیم مجموعه پک آموزش امدادی ویژه عامه مردم
توزیع فرم عضویت جوانان
توزیع فرم اهدای عضو
تقدیم هدایا به نونهالان وکودکان
توزیع بروشورهای آشنایی باجمعیت هلال احمر
نشان هم بستگی، با حضور جوانان

جوانان جمعیت هلال احمر نیشابور باری دیگر با حضور پر رنگ خود در راهپیمایی با شکوه روز قدس،بشر دوستی خود را به نمایش گذاشتند.

رئیس جمعیت هلال احمر نیشابور گفت:بیش از ۴ تیم از جوانان با هدف ترویج فرهنگ بشر دوستی و دفاع از مردم مظلوم فلسطین در راهپیمایی روز قدس شرکت نمودند.

اسماعیل شاه بیگی افزود:پس از پایان راهپیمایی ایستگاه سلامت جهت تست فشار خون نمازگزاران عزیز در محل مسجد جامع نیز برپا شد که خدمات ارزنده ای توسط جوانان ارائه گردید.

گردهمایی اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر تربت حیدریه در راهپیمایی روز جهانی قدس

با فرا رسیدن ماه پربرکت رمضان و روز قدس در آخرین جمعه ماه رمضان سال ۱۳۹۷ اعضای جوانان برای دفاع از وطن وگرامیداشت روز قدس حضوربهم رساندند وباحضور خود در این راهپیمایی ایستادگی خودرا درمقابل تمامی محدودیت ها اعلام نمودند.
هلال احمری ها باتوجه به نیازهای خانواده هاو افراد محروم کمپ امدادی وفرهنگی برپا کرده از مردم برای جمع آوری کمک به نیازمندان ومحرومین کمک خواستند.

حضورپرشور ریاست وپرسنل واعضای جوانان شعبه مه ولات درراهپیمایی روزقدس
ریاست جمعیت هلال احمرشهرستان مه ولات گفت: حضورپرشور تمامی اعضای فعال جوانان ، کانون های دانشجویی و کانون های دانش اموزی برگزارگردید.

محمد امانی درادامه افزود: اعضای جوانان با استقرار صندوق های جمع آوری کمک های نقدی جهت اطعام نیازمندان وکودکان بی سرپرست گامی بلند دراین راستا برداشتند.