جوانان هلال احمر استان فارس میزبان محافل قرانی و پیشقدم در اجرای مراسم دینی در ماه مبارک رمضان هستند

با آغاز ماه مبارک رمضان، جوانان هلال احمر یکبار دیگر میهمان محافل قرآنی و آیین مذهبی شدند که به همت کانون های دانشجویی و جوانان و دانش اموزی و اعضای فعال جوانان هلال احمر از شهرستان های خرم بید، قیروکارزین، اوز، جهرم، فسا، فیروز آباد، گراش، آباده، ارنجان، رستم و خنج برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، غلامحسین تجلی معاون امور جوانان هلال احمر فارس ضمن ارزوی توفیق برای تمامی جوانان در ماه پر فضیلت رمضان گفت: استقبال خوب جوانان و نوجوانان هلال احمر در استان فارس از جلسات و محافل قرآنی، شرکت در برنامه های ختم قران ، مراسن افطاری، برپایی ایستگاه سلامت، برگزاری اردوی های دانش اموزی، شرکت در نماز های جمعه و مراسم راه پیمایی وروز قدس و اهدا خون و فعالیت بشر دوستانه که در هفته های پایانی ماه مبارک رمضان، ماه مهمانی خدا، ماه قرآن، دعا و نیایش فعالیت های قرآنی شان را به اوج خود برسانند.

وی در ادامه گفت: استان فارس با سبقه معنوی و دینی خود بعنوان سومین حرم اهل بیت در ایام ماه مبارک رمضان، میزبان برگزاری ده ها محفل و جلسات قرآنی کوچک و بزرگ با حضور برادران و خواهران دینی، بوده است و جوانان هلال احمر شهرستان های گراش ،جهرم در هفته آخر ماه رمضان با آموزش قرآن سهم خود را در خان رحمت الهی داشته باشند.

وی افزود: اعضای جوانان هلال احمر فارس در طول ایام سال فعالیت مذهبی دارند و در ماه مبارک رمضان این فعالیت ها به صورت ویژه پیگیری می شود و هرشب و بعد از افطار و اقامه نماز مغرب و عشاء در اکثر مراکز امور جوانان جلسه قرآن فعال است همچنین این محافل تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

اهدا خون جوانان هلال احمر شهرستان اوز در هفته پایانی ماه رمضان

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اوز ضمن اعلام این خبر گفت: با توجه به نیاز بیماران ،جوانان هلال احمر به همراه سایر اعضای جمعیت هلال احمر این شهرستان در هفته آخر ماه مبارک رمضان جهت اهدای خون به پایگاه های انتقال خون مراجعه کردند.

اعضای جوانان هلال احمر شهرستان قیروکارزین در برنامه های از جمله برگزاری جلسه هم اندیشی دبیران کانون دانشجویی و جوانان با رییس شعبه، طبخ و توزیع آش نذری توسط کانون روستایی و برپایی ایستگاه سلامت به مدت شبهای احیای قران در جوار مساجد در هفته اخر ماه مبارک رمضان شرکت کردند.

برگزری مراسم افطاری در شهرستان فسا با همت واحد امور جوانان و داوطلبان در شهرستان فسا، شرکت اعضای جوانان فیروز آباد و گراش در مراسم ارتحال امام خمینی (ره)، حضور اعضای جوانان در مراسم راه پیمایی روز قدس در شهرستان های قیروکارزین، ارسنجان، فسا، رستم، آباده، خرم بید، گراش و خنج از جمله دیگر برنامه های جوانان هلال احمر استان فارس از سری برنامه های مذهبی و الجرا شده در ماه مبارک رمضان لو بوده است.