برگزاری «بومینو» ویژه جوانان هلال احمر استان اصفهان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: دوره کارآفرینی «بومینو» ویژه جوانان هلال احمر استان اصفهان برگزار ‌شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ حیدرعلی خانبازی تصریح کرد: کارآفرینی یکی از مباحثی است که در چند دهه اخیر موجب شده است تا موج جدیدی از سیاست­های کارآفرینانه در اکثر کشورها ایجاد شود و کشورهایی که در سال‎های اخیر توانسته‎اند به پیشرفت‎های چشمگیری در زمینه‎های مختلف اقتصادی و تجاری نایل شوند، همواره بیشترین عاملی که تاثیر چشمگیری بر موفقیت آن‎ها داشته این موضوع بوده است.

وی افزود: مباحثی مانندتوسعه فرهنگ کارآفرینی، انجام حمایت‌های لازم از کارآفرینان، ارائه آموزش­های مورد نیاز به آنان و انجام تحقیقات و پژوهش­های لازم در این زمینه عاملی است که باعث شده است در کشور ما ایران نیز موضوع کارآفرینی بسیار مورد توجه قرار گیرد و لزوم برخی آموزش­های کاربردی در این زمینه بیش از پیش ضروری به نظر رسد.

خانبازی تشریح کرد: در همین راستا و بدین منظور دوره آموزشی با عنوان کارگاه کارآفرینی و مبانی کسب و کار (بومینو) با هدف آشنایی اعضای جوان جمعیت هلال احمر با مفاهیم اولیه کارآفرینی، علائق و توانمندی‎ها، تشخیص فرصت‎های کارآفرینی و ایده پردازی خلاقیت به مدت دو روز متوالی با همکاری شرکت کارآفارینان شایسته فردا (کاشف) در راستای بند ۴ تفاهم نامه سه جانبه وزارت کشور، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جمعیت هلال احمر برای ۵۵ نفر از اعضای برادر سطح استان در مرکز تخصصی آموزش های امداد و نجات برگزار شد.

خانبازی ضمن قدردانی از حضور پرشور اعضا تبیین کرد: در پایان پس از ارائه تیم، طرح‎های برتر معرفی و از اعضای تیم‎ها با اهدای جوایزی تجلیل شد.