اولین نشست مشترک مجامع کانون های دانشجویی و جوانان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد

نشست مشترک دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان چهارمحال و بختیاری با مدیر عامل و مسئولین ستادی جمعیت هلال احمر استان همزمان با ماه مبارک رمضان در دفتر مدیر عامل برگزار شد و دبیران با بیان درخواست ها و مطالبات خود به گفت وگو پرداختند.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور جوانان استان چهارمحال و بختیاری؛ نشست مشترک دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان با حضور مدیر عامل، نمایندگی ولی فقیه در جمعیت استان ،معاونت آموزش و پژوهش، معاون امور جوانان و دبیران مجامع کانون های دانشجویی و جوانان استان برگزار شد.

سید احمد مرتضوی فرد مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان دراین نشست گفت: جوانان در جمعیت هلال احمر از جمله اعضای بی ریا و خالص جمعیت هلال احمر هستند که به صورت داوطلبانه در برنامه های عام المنفعه و بشر دوستانه حضور دارند وحرف اول را میزنند.

وی افزود: مشارکت در تصمیم گیری ها مهمترین اهداف حضور اعضا در انتخابات مجامع می باشد. و دبیرکل و ریاست محترم جمعیت نیز توجه خاصی به این موضوع دارند.نمایندگان استان درمرحله کشوری انتخابات باید تمام سعی خود را انجام دهند با ارائه برنامه ها و استراتژی های مناسب بتواننددرمجمع کشوری نیز حضور پیدا کنند.

محمدرضا عرب معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری انتخابات را تمرینی برای فعالیت های اجتماعی دانست و افزود: اساسنامه جمعیت و استراتژی های برگرفته از آن اهمیتی فراوانی به توسعه مشارکت جوانان در تصمیم گیری ها وتضمیم سازی های فعالیت های مرتبط به خود داده است وشورا ها و مجامع اتاق فکر جوانان هستند وباعث رشد شخصیتی جوانان و استفاده از پتانسیل جوانان برای رشد اهداف جمعیت می شوند.

وی ادامه داد: دبیران مجامع استان باید قبل از حضور در جلسات استانی حتما در شعب خود جلساتی با حضور همه دبیران و اعضای خود برگزار کنند و ایده ها و طرح های اعضا را جمع آوری و جلسات استانی مطرح و پیگیری نمایند.

گفتنی است: در این نشست دبیران ضمن بیان مشکلات و خواست های خود در مورد برنامه ها وطرح های مورد نیاز جوانان به بحث و تبادل نظر پرداختند.