دومین دوره انتخابات مجامع کانون های جوانان و دانشجوئی استان قزوین با شور اشتیاق دبیران بشردوست برگزار شد

انتخابات دبیران مجامع کانون های جوانان و دانشجوئی استان قزوین با حضورمدیرعامل استان و هیئت نظارت براین دوره انتخابات در تاریخ 30اردیبهشت97برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعبت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر حسن آصفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در این مجمع با قدردانی از تلاش بی دریغ و خداپسندانه جوانان بشردوست و دبیرانی که با دغدغه های انسانی خود، در جهت ترویج فرهنگ نوع دوستی فعالیت میکنند ، از جوانان به عنوان سرمایه ملی یاد کرد و نظر اعضا را به انجام کارهای گروهی و منسجم جلب نمود. وی کار گروهی را در جامعه ضعیف برشمارد و گفت: فعالیت کانونی در جمعیت هلال احمر تمرین ارزنده ای برای یاد گیری کار گروهی و تاثیرگذار است.

دکتر آصفی همچنین افزود: اصل مشارکت جوانان جوشش و حضور کارآمد آنان در فعالیت های اجتماعی بویژه بشردوستانه است.

در ادامه این مجمع،دبیرانی که نامزد این انتخابات بودند اهداف و برنامه های خود را طی زمانبندی انجام شده بیان کرده و سپس طبق آئین نامه این انتخابات اخذ رای را در دو گروه کانونی جوانان ودانشجوئی به عمل آمد.

بر اساس این گزارش، در این انتخابات ۲۲کانون از ۸ شهرستان مشارکت داشتند. و در پایان این انتخابات نیز اولین جلسه دوره جدید شورای مرکزی مجمع استانی دبیران کانون های جوانان و دانشجوئی به تفکیک تشکیل و دبیر و نائب دبیر شورا تعین و اعلام شد.