اردوی فرهنگی “آشنایی با دستاورد های ملی “در مازندران‎

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از برگزاری "اردوی ایران مرز پرگهر" ویژه اعضای برتر کانون دانش آموزی استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران؛ احمدی افزود: جمعیت هلال احمر در کنار وظیفه ذاتی خویش در امر امدادونجات در حوزه سازمان جوانان نیز در زمینه پیشگری از آسیب های اجتماعی در سال های اخیر فعالیت های موثر و چشمگیری ویژه اعضای جوان برگزار کرده است.

احمدی با اشاره به طرح ملی “ایران مرز پرگهر” ویژه اردوهای دانش آموزی و جوانان هلال احمر اظهار داشت: برگزاری این اردوها با هدف آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای ملی، هویت یابی و افزایش انسجام و پیوند اجتماعی، ارتقاء آگاهی دانش اموزان عضو از تکنولوژی و علم روز کشور که در وجود آنان بسیار موثر و کاربردی است.

احمدی تریح کرد: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و در راستای اجرایی شدن برنامه های مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی طبق تفاهم دوجانبه فی مابین وزارت کشور و جمعیت هلال احمر این اردوی فرهنگی با رویکرد آشنایی نوجوانان و جوانان با دستاوردهای ملی برگزار شد.

وی اظهار داشت: این اردوی یک روزه با حضور ۳۵ نفر از اعضای برتر کانون دانش آموزی شهرستان رامسرکه پیرو ویژه برنامه هفتادهمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان به ستاد جمعیت معرفی شده اند، برگزار شده است.