حضور رئیس سازمان و جمعی از جوانان جمعیت هلال احمر در مراسم دیدار رئیس جمهور با زنان، جوانان و دانشجویان

همزمان با برگزاری ضیافت افطار و دیدار رییس جمهور با جمعی از زنان، جوانان و دانشجویان، اعضای جوان منتخب سراسر کشور با رئیس سازمان جوانان دیدار و گفتگو صمیمی داشتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ علی گنج کریمی گفت: همزمان با شامگاه شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه، مصادف با سومین روز از ماه مبارک رمضان جمعی از دبیران منتخب مجامع کانون‌های جوانان و دانشجویی سراسر کشور در مراسم دیدار و  ضیافت افطار رئیس جمهوری حاضر شدند.

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان تصریح کرد: با توجه به اهمیت فعالیت این سازمان در حوزه جوانان و شناخت عمومی از آن در سطح کشور، برای سومین سال متوالی اعضای جوان جمعیت هلال احمر در این برنامه حاضر شدند.

وی افزود: در حاشیه این دیدار اعضای جوان منتخب سراسر کشور در اولین دیدار،  به گپ و گفت کوتاه وصمیمی با رییس جدید سازمان جوانان پرداختند.

گزیده‌ای از سخنان رئیس جمهور در این برنامه:

نسل ‏جوان باید برای حل مشکلات و ساختن آینده به صحنه بیاید.

از اهداف دولت دوازدهم، بهره‌گیری بهتر از ‏اندیشه نسل جوان است.

دو هزار جوان نخبه به بدنه مدیریتی دولت جذب می‌شوند.

دولت باید فضا و زمینه لازم را برای حضور نسل جوان مهیا کند.‏

تمام تلاش دولت این بوده که نسل جوان ما بتواند از فرصت پیش روی خود، برای ‏ساختن ایران استفاده کند.‏

ماه رمضان به ‏انسان می‌آموزد که چگونه تحمل و صبر داشته باشیم و چگونه در برابر خواسته‌های مختلف مقاومت کرده و ‏منافع بلندمدت را به خواسته‌های فردی ترجیح دهیم.‏

 نسل جوان ما باید با همه قدرت به صحنه بیاید. آینده تعلق به شما ‏دارد.‏

 باید افکار نسل جوان‌مان را بپذیریم و به رسمیت بشناسیم و بر مبنای تفکر نسل جوان ‏که آینده متعلق به آنهاست، آینده کشور را طراحی و برنامه‌ریزی کنیم.‏