دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان استان البرز

دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان جمعیت هلال احمر البرز با حضور معاون جوانان هلال احمر البرز، رئیس اداره جوانان و روستایی سازمان جوانان جمهوری اسلامی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس و مشارکت فعال دبیران کانون ها در سالن جلسات جمعیت هلال احمر استان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز؛ در آیین افتتاحیه دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران دانشجویی و جوانان، معاون امور جوانان هلال احمر استان البرز ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان گفت: جوانان، سرمایه‌های عظیم هر کشور محسوب می‌شوند و رشد و تعالی هر جامعه، به نیروی جوان آن بستگی دارد در انتخابات ما به دنبال ظرفیت سازی هستیم و این کار در حوزه جوانان اهمیت بسیاری دارد.

وی افزود: از اهداف ما در جمعیت هلال احمر بهره مندی از همفکری، پایش، نظارت، نقد برنامه ها، خلاقیت و نوآوری جوانان در برنامه های امور جوانان می باشد و این امر با مشارکت شما در برنامه ها به نحو مطلوب محقق خواهد شد.

در ادامه: رییس اداره جوانان و روستایی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، بهره‌مندی از توانمندی‌ها، ایده‌ها و اندیشه‌های نو اعضای کانون‌های دانشجویی و جوانان را لازم و پلی مستحکم برای دستیابی به اهداف جمعیت هلال احمر دانست.

پس از بیان نکات انتخابات هر نامزد در زمان مشخص به معرفی اجمالی و بیان اهداف خود پرداخت و در پایان انتخابات مجامع در دو بخش جوانان و دانشجویی به صورت مجزا برگزار و منتخبین مشخص شدند.

در بخش کانون های جوانان:

سیاوش سلمان شوکتی

فریبا محمدی

مائده لشنی

اصغرشهبازی

محدثه صالحی

در بخش کانون های دانشجویی:

احمد پیرزاده

رستم رسولی

پدرام فروغی شاد

راضیه مظاهری

نسترن قاسمی