برگزاری دومین مرحله انتخابات استانی مجامع کانون های دانشجویی و جوانان در آذربایجان غربی

دومین مرحله انتخابات استانی مجامع کانون های دانشجویی و جوانان در استان آذربایجان غربی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان آذربایجان غربی در این خصوص گفت: این انتخابات به عنوان احیاء کننده کانون های شاخه آزاد و دانشجویی است و کانون های دانشجویی می توانند به عنوان کانال ورودی در زمینه جذب اعضای توانمند و هدفمند کردن فعالیت آن ها، بلاخص در زمینه های علمی نقش موثری را ایفا کنند.

دکتر محمودی اصل زاده مشارکت دادن جوانان در تصمیم گیری های بزرگ و هم اندیشی با آنها در تصمیم سازی و برنامه ریزی را موجب درخشیدن فعالیت های سازمان جوانان در اولین دوره این انتخابات بیان کرد.

وی در ادامه افزود برگزاری این انتخابات به نوعی یک فضای مشارکتی را فراهم می کند و فضای توام با بروکراسی اداری که روح سردی درآن حاکم است را از بین می برد.

معاون امور جوانان استان آذربایجان غربی نیز از حضور حداکثری دبیران کانون های دانشجویی و جوانان در دومین مرحله انتخابات مجامع ابراز رضایت کرد و گفت : این انتخابات با حضور پرشور دبیران شاخه آزاد و دانشجویی در ۲۵ مرداد به میزبانی شهرستان ارومیه برگزار شد که در نتیجه این انتخابات ۹ نفر در شاخه دانشجویی و ۷ نفر در شاخه جوانان شورای مرکزی مجمع استانی را تشکیل دادند.

آذرنیوتور افزود: امید است دور دوم تشکیل این مجامع هم در سطح استان و هم در سطح کشور، همچون دو سال گذشته در جهت تحقق اهداف عالیه جمعیت هلال احمر موثر واقع شود.

لازم به ذکر است؛ در جریان برگزاری این برنامه کاندیداها ضمن معرفی خود و برنامه های مدنظر، به بیان اهداف و کارکردهای خود در راستای فعالیت های علمی، فرهنگی، بشردوستانه و عام المنفعه سازمان جوانان هلال احمر پرداختند.