جوانان هلال احمری اصفهان لبخند را بر لبان کودکان سرطانی نشاندند

سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان گفت: به همت اعضای بشردوست کانون های جوانان و دانشجویی این جمعیت همزمان با هفته هلال احمر گل لبخند بر لبان کودکان سرطانی نشست.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ شهریار انصاری اظهار داشت: بخش کودکان سرطانى بیمارستان سیدالشهدا(امید) اصفهان پذیرای جوانان هلال احمری بود تا در هفته هلال احمر گل لبخند به لبان این کودکان هدیه شود.

وی با اشاره به مشارکت ۴۰ نفر از اعضای کانونهای دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان، و کانون جوانان هلال احمر شهرستان در این برنامه تصریح کرد: در راستای تحقق اهداف والای جمعیت و ترویج فرهنگ بشر دوستی و با توجه به شعار امسال ” هلال احمر همه جا برای همه ” تلاش کردیم تا شادی‌هایمان را با کودکان درگیر سرطان قسمت کنیم و با نشاندن بذر امید در دل این کودکان، آنها را در مبارزه با این بیماری مهلک و شکست آن، دلگرمی بخشیم.

انصاری افزود: در این دیدار ۱۲۰ اسباب بازی، شامل ۶۰ عروسک، ۶۰ ماشین اسباب بازی، و ۴۰ بسته لوازم التحریر شامل دفترچه نقاشی و مدادرنگی به کودکان بستری در بیمارستان سیدالشهدا(امید) اصفهان اهداء شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در پایان از اعضا و دبیران کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه اصفهان و کانون جوانان هلال احمر شهرستان و همچنین همراهی و همکاری مسئولین بیمارستان سیدالشهدا(امید) در برگزاری این طرح، قدردانی کرد.