​انتخابات کانون های جوانان و دانشجویی با حضور حداکثری دبیران ۲۶ شعبه فارس انجام شد

غلامحسین تجلی معاون امور جوانان در مراسم افتتاحیه ای که به همین منظور در سالن همایش های جمعیت هلال احمر فارس گرفته شده گفت: حضور دبیران در تصمیم گیری ها و استفاده از تفکر خلاق جوانان در طول دوره های مختلف به همگان ثابت کرده که میتوان از فکر و احساس و اندیشه پاک جوانان هلال احمر در پیشبرد اتهداف آن استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس؛ تجلی فعالیت در حوزه جوانان را بسیار مفید و سودمند و هدف دار خواند و گفت: نیاز به فکر جوان و خلاق در همه سطوح مدیریتی دیده میشود و با توجه به اینکه دبیران منشاء فکر و خلاقیت در سازمان هستند به نظر می اید این انتخابات بعنوان دومین دوره در بدست آوردن تمامی ارزش هایی که میتوان بدنبال ان بود جمعیت را یاری کند.

وی در جمع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان با تذکر این نکته که تشکیل مجامع کانون‌های دانشجویی و جوانان را ساختاری دانست که می‌تواند از نظارت جوانان در برنامه‌ریزی برای خود آنها استفاده کند و گفت: بریا معاونت امور جوانان فرقی نمیکگند که چه کسی دبیر شود فقط در انتخاب کاندیدها با عملکرد و نقشی که میتوانند در سازمان داشته باشند توجه کنید.

حجت السلام و المسلمین قاسمی نماینده دفتر ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان فارس در ادامه به سخنرانی برای دبیران کانون ها پرداخت و گفت: با توجه به اهمیت فعالیت های جوانان در سطوح مختلف و برنامه هایی که سازمان جوانان در حال برگزاری دارد میتوان گفت که ستون فعالیت های جمعیت را جوانان تشکیل میدهند..

نماینده دفتر ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان فارس در صحبت هایی صمیمی به برگزاری انتخابات سالم توسط مسئولین با رعایت نظم اشاره کرد و گفت: این انتخابات برای اعضای جوانان از شور و هیجان خاصی برخوردار است و هر چه تنیجه انتخابات باشد باید جوانان را به این امر ترقیب کند که در فعالیت ها خلوص نیت را سرلوحه کار خود کنند و بتوانند الگو گیری مناسبی ازبزرگان دین داشته باشند.

مدیر حراست جمعیت نیز سخنران بعدی در جمع جوانان و یاور همیشگی جوانان هلال احمر استان فارس بود که وی به ذکر پاره از موضوعات و قوانین پرداخت.

انتخابات کانون های جوانان با حضور۴۰ دبیر کانون جوانان از سراسر استان فارس برای انتخاب ۹ دبیر انجام شد

انتخاب ۹ نفر از دبیرامن کانون جوانان در شوراهای مرکزی مجامع جوانان هلال احمر در جمعیت هلال احمر استان فارس برگزار شد

پیش از برگزاری این انتخابات، با حضور نتماینده حراست و مسئولین استانی و نامزدهای انتخابات مجامع جوانان، برای دقایقی مهلت یافتند تا به تشریح برنامه‌های خود برای هر مجمع بپردازند و از فعالیت های خود در کانون ها و برنامه های سازمان جوانان صحبت کردند.

بر اساس آیین‌نامه مجامع، شورای مرکزی هر مجمع متشکل از ۹ عضو دائم و دو عضو علی البدل است و برگزیدگان برای یک دوره یکساله به عضویت شوراهای مرکزی مجامع در خواهند آمد

در این انتخابات به ترتیب: عزیزالله رحمتیان نیا دبیر کانون رستم با ۳۱ رای ، محمد جواد حدادی دبیر کانون سپیدان با ۲۶ رای ، محمد جوکار دبیر کانون مرودشت با ۲۵ رای ،کامیاتب بلی کوهی دبیر کانون آباده با ۲۵ رای، پوریا حاجی پور دبیر کانون خرم بید با ۲۴ رای ، فرشته نوشادی دبیر کگانون فراشبند با ۲۲ رای ، لیلا نیکنام دبیر کانون رستم با ۲۰رای ، مریم برزگر دبیر کانون لامرد با ۱۶ رای و مهدی اکبر دبیر کانون جوانن قیروکارزین با ۱۵ رای موفق به حضور در مجمع جوانان هلال احمر فارس شدند.

همزمان انتخابات مجمع کانون دانشجویی هلال احمر فارس با حضور ۳۹ نفر از دبیران کانون های دانشجویی سراسر استان فارس برگزار شد.

غلام حسین تجلی در مراسم معارفه کاندیدهای دانشجویی گفت: تحقق جوان باوری در هلال احمر با حضور مستمر جوانان در این مجموعه میسر است.

وی در ادامه سخنرانی خود در جلسه دبیران کانون دانشجویی در سالن جلسات جمعیت هلال احمر فارس گفت: در حال حاضر ۷۸ کانون دانشجویی هلال احمر در سراسر استان فارس مشغول به فعالیت هستند و تعداد ۱۸دبیران کانون های دانشجویی در انتخابات فوق کاندید شده و در این انتخابات رقابت می کنند.

دبیران کانون دانشجویی که بعنوان کاندید معرفی شدند در ابتدای جلسه به معرفی خود پرداختند و عملکرد کانون هی خود را ارائه دادند.

در پایان این انتخابات زهرا جامشی با ۲۳ رای، فاطمه چابک با ۱۹ رای، میلاد صادقی هونجانی با ۱۷ رای، علی بختیار با ۱۷ رای، ندا فرزاد با ۱۶ رای، نرگس اخگر با ۱۵ رای ، آرمان مسعودی با ۱۵ رای، ابوالفضل حسن بیگی با ۱۴ رای و اشکان کاظمی با ۱۲ رای موفق به حضور در مجمع کانون های دانشجویی استان فارس شدند.

در ادمه اعضای کانون دانشجویی منتخب و اعضای کانون جوانان منتخب به صورت جداگانه در جلسه ای حاضر شدند و دو نفر را بعنوان دبیر و نایب دبیر انتخاب و به مدیر عامل معرفی کردند.