همایش تجلیل از اعضا و خادمین طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان بوشهر

از اعضا جوان اجرا کننده خدمات آموزشی و فرهنگی هیجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت تجلیل به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ همایش تجلیل از اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر استان با حضور مقامات استانی در سالن اجتماعات جمعیت هلال احمر استان بوشهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسین درویشی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و همچنین تبریک به مناسبت گرامیداشت هفته هلال احمر، برگزاری این همایش را از برنامه های جمعیت در هفته مذکور اعلام داشت و گفت : قطعا فعالیت شما داوطلبین و اعضای جوان در طول سال و طرح نوروزی با هیچ پاداشی زمینی قابل جبران نیست و مطئمن هستم خداوند بزرگ بهترین پاداش را به شما عطا می کند.

در ادامه این جلسه دکتر خورشیدی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر ضمن تشکر از مدیر عامل جمعیت هلال احمر مبنی بر دعوت از ایشان برای حضور در مراسم اظهار داشت: وظیفه خود می دانم تا در جمع شما عزیزان باشم ،شماهایی که در بهترین ایام سال دور از خانواده های خود ، برای سفری به یاد ماندنی به هموطنان خود در طول مسیر جاده ها و ورودی شهرها به خدمت رسانی مشغول هستید.

وی ادامه داد: وقوع حوادث متعدد درون و برون استانی، که نشان از آمادگی کامل امدادگران و پای کار بودن آنان است زمینه بروز و نمایش استعداد و توانمندی های نیروی انسانی و امدادگران جمعیت هلال احمر این استان را به وجود آورد و وظیفه تمام دستگاهای اجرایی شکوفا کردن این توانایی ها و نبوغ این جوانان مرزوبوم است.

در پایان این همایش با حضور مسئولین استانی و دستگاههای همیار هلال در طرح نوروزی از روسای شعب جمعیت هلال احمر استان بوشهر ، داوطلبین و اعضای جوان سازمان جوانان شرکت کننده در طرح نوروزی با اهدا لوح تقدیر و هدیه تجلیل به عمل آمد.