استاندار خوزستان گفت: پویایی هلال احمر به جوانان آن است، تلاش زیادی باید صورت گیرد تا اعتماد لازم به جوانان ایجاد شود

استاندار خوزستان گفت: هلال‌احمر در موارد ضروری و آموزشی نقشی بی بدیل و بسیار ارزنده داشته است و پویایی هلال احمر به جوانان آن است اگرچه سایر حوزه های آن ارزشمند هستند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر خوزستان، دکتر غلامرضا شریعتی در آئین تجلیل از اعضای فعال هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نورزی ۹۷ هلال احمر خوزستان اظهار کرد: روزهای جنگ در خوزستان را جوانان مدیریت کردند بودند و با پشت به لذت های دنیوی و با استعانت از حضرت علی اکبر (ع) خط خون را برگزیدند و این مسیر را سرافرازانه ادامه دادند.

وی افزود: برای جوانان دیروز شرایط به گونه ای رقم خورد که فضا برای آنها مهیا باشد اما جوانان امروز باید تلاش کرده و مسیر را برای خود هموار کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: هلال‌احمر در موارد ضروری و آموزشی نقشی بی بدیل و بسیار ارزنده داشته است و پویایی هلال احمر به جوانان آن است اگرچه سایر حوزه های آن ارزشمند هستند.

استاندار خوزستان در جمع جوانان جمعیت هلال احمر این استان گفت: این سازمان جوانان است که نقش محوری را ایفا می کند و در موارد مختلف جزء نخستین نهادهایی است که به کمک می آید.

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارت بهداشت در همایش تجلیل از جوانان خوزستان عنوان کرد: بسیار خوشحالم در زادگاهم و در محفل بشردوستان جوان جمعیت هلال احمر استان خوزستان حاضرم و از نزدیک شور جوانان هلال احمری را مشاهده کردم.

دکتر صدرالسادت افزود: مایه مباهات است که جمعیت هلال احمر اینگونه به جوان اهمیت می‌دهد و بعنوان پیش‌رو جوان باوری را ندا می‌دهد.