رقابت ۵ ایده کارآفرینانی درکارگاه آموزشی بومی نو شهرستان بهار

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان همدان از برگزاری کارگاه کارآفرینی در شهرستان بهار خبر داد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمراستان همدان؛ مریم پاک بین از ارائه ۱۸ ایده توسط جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهارخبر داد.

وی در ادامه اظهار کرد: رویداد کارآفرینی بومینو مطابق با تفاهم نامه دوجانبه فی مابین شورای اجتماعی کشور، ستاد مبارزه با مواد مخدربا هدف کاهش آسیب های اجتماعی به مدت دو روز از تاریخ ۱۰/۲/۹۷ لغایت ۱۱/۲/۹۷ با شرکت ۲۴ نفر از اعضا کانون های دانشجویی و جوانان برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این رویداد دو روزه ۱۸ ایده توسط جوانان حاضر در رویداد ارائه شد. ایده های مطرح شده به رای گیری گذاشته و از آن میان ، ۵ ایده با عناوین چراغ خواب هوشمند، کابل برتر، عصای سفید، آموزشگاه توسعه و امیدو ناقوس انتخاب شد.که شرکت کنندگان با تشکیل تیم های ۵ و ۶ نفره به فعالیت بر روی ایده ها و اجرای نهایی آن پرداختند.

در ادامه وثاق برگزار کننده و تسهیلگر رویداد کارآفرینی بومی نو اعلام کرد: خانم ها زهره نادری ،سپیده پرچمی و حدیث علیمحمدی به عنوان مربیان کسب و کار ،تیم های حاضر در این رویداد را راهنمایی کردند.

وثاق داوران حاضر در این رویداد را معرفی کرد و گفت: آقای فتاحی و خانم مژگان وهابیان به عنوان داور در این رویداد حضور داشتند و تیم های کابل برتر ، آموزشگاه توسعه و امید و تیم ناقوس را به عنوان تیم های اول تا سوم برگزیدند.