تجلیل از اعضای برتر کانون دانش آموزی رفسنجان در قالب طرح ملی “ایران مرز پرگهر”


معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمان از برگزاری "اردوی ایران مرز پرگهر" ویژه اعضای برتر کانون دانش آموزی رفسنجان به میزبانی جمعیت هلال احمر ماهان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان در مراسم تجلیل از دانش آموزان در این اردو بیان کرد: جمعیت هلال احمر در کنار وظیفه ذاتی خویش در امر امدادونجات در حوزه سازمان جوانان نیز در زمینه پیشگری از آسیب های اجتماعی در سال های اخیر فعالیت های موثر و چشمگیری ویژه اعضای جوان برگزار کرده است.

رضا فلاح با اشاره به طرح ملی “ایران مرز پرگهر” ویژه اردوهای دانش آموزی و جوانان هلال احمر اظهار داشت: برگزاری این اردوها با هدف آشنایی دانش آموزان با دستاوردهای ملی، هویت یابی، افزایش انسجام و پیوند اجتماعی در وجود آنان بسیار موثر و کاربردی است.

فلاح با اشاره به بازدید علمی به عنوان جرئی از برنامه های طرح ملی ایران مرز پرگهر خاطرنشان کرد: ارتقاء و افزایش آگاهی دانش آموزان از تکنولوژی و علم روز، تاثیر چشمگیر در رشد و پیشرفت کشور در آینده نه چندان دور خواهد داشت.

کیوان علیزاده معاون اموز جوانان جمعیت هلال احمر استان بیان کرد: با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی و در راستای اجرایی شدن برنامه های مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی طبق تفاهم دوجانبه فی مابین وزارت کشور و جمعیت هلال احمر این اردوی فرهنگی با رویکرد آشنایی نوجوانان و جوانان با دستاوردهای ملی برگزار شد.

علیزاده با اشاره به اجرای طرح ملی” ایران مرز پرگهر” اظهار داشت: این اردوی یک روزه با حضور ۳۰ نفر از اعضای برتر کانون دانش آموزی رفسنجان که پیرو ویژه برنامه هفتادهمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان به ستاد جمعیت معرفی شده اند، برگزار شده است.

وی افزود: این اردو با بازدید علمی از مرکز تحقیقات هواشناسی استان و در ادامه با برگزاری کارگاه گفتگوی بشردوستی و همچنین اجرای برنامه فرهنگی و ورزشی در ماهان خاتمه یافت.