از جوانان فعال در طرح ایمنی و سلامت مسافرین نورزی هلال احمر در برخی شعب استان فارس تقدیر شد


جلسه تقدیر و تشکر از اعضای فعال امور جوانان در پست ایمنی و راهنمایی نوروزی جمعیت هلال احمر شهرستان های رستم ، خرم بید، ممسنی و فیروز اباد برگزار شد. معاون امور جوانان فارس در پیامی از حضور جوانان در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نورزی تقدیر کرد.

 

به گزارش روابط عمومی جوانان هلال احمر فارس، بنا برگزارش های ارسالی از شعب فیروز آباد، ممسنی، رستم و خرم بید از فعالیت اعضای جوانان هلال احمر در پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تقدیر شد.

معاون امور جوانان هلال احمر فارس در پیامی نیز از زحمات اعضای جوانان ، کارشناسان ستادی و کارشناسان شعب استان فارس تقدیر کرد و گفت : با توجه به برگزاری موفق و اثر بخش طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و اعضای جوان جمعیت هلال احمر استان فارس که در طول این طرح و در قالب ۵۰ پست ایمنی و سلامت، به ۱۲۰ هزار و ۵۶۰ مسافر نوروزی خدمت رسانی نمودند با هدف تقدیر اردوی سه روزه به مقصد بوشهر برگزار میگردد.

غلامحسین تجلی در ضمن پیام تقدیر و تشکر خود از جوانان هلال احمر استان فارس از اهداف برگزاری اردوی فعالان طرح نوروزی ، سرتیم ها و کارشناسان شعب برتر گفت : این اردو برای ارج نهادن به فعالیت های جوانان در پست های ایمنی و همچنین بحث و تبادل نظر در مورد نقاط ضعف و قوت طرح ایمنی و سلامت انجام خواهد شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان فیروز آباد در این خصوص گفت: ثبت اثری ماندگار در حوزه فعالیت های جوانان در نوروز سال ۹۷ در خاطر مسافرینی که به این شهرستان مراجعه کردند قابل تقدیر است و با هماهنگی قبلی مرکز امور جوانان این جمعیت با اعضای فعال خود در پست ایمنی و راهنمایی مسافرین نوروزی با حضور مسئولین پست از این افراد تقدیر و تشکر شد.

رییس جمعیت هلال احمر شهرستان رستم نیز در این مراسم گفت : جلسه ای که با حضور اعضای فعال در طرح نوروزی در جمعیت هلال احمر صورت گرفت ضمن قدردانی از زحمات خالصانه و داوطلبانه این عزیزان در برپایی و ارائه خدمات در این پست لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یادبود به آنان تقدیم شد.

رییس جمعیت هلال احمر خرم بید نیز از برگزاری جلسه ای برای تقدیر از فعالان طرح نوروزی در شهرستان خرم بید خبر داد و گفت :برسی نقاط قوت و ضعف طرح سلامت و ایمنی مسافرین نوروزی و بیان مشکلات اعضاء با هدف ارتقا سطح همکاری و جذب دیگر جوانان شهرستان در استمرار اجرای این طرح در آینده هدف برگزاری این جلسه بوده است.