جوانان هلال احمر استان فارس در ادامه طرح ملی نهضت سبز، با شعار همیار طبیعت باشیم شرکت کردند‎

اعضای جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس از شهرستان های سپیدان، قیروکارزین، رستم، خرم بید و لامرد در اولین روزهای سال 1397 در طرحی به احیای طبیعت رفتند، در اجرای طرح ملی نهضت سبز با شعار "همیار طبیعت باشیم"؛ با کاشت گل و نهال در ادامه فعالیت های بشر دوستانه در طرح درختکاری شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان فارس، معاون امور جوانان ضمن اعلام این خبر گفت: از انجایی که جوانان هلال احمر استان فارس در سال گذشته در ۱۵ اسفند شروع به کاری برای احیای طبیعت کرده و تا روز طبیعت و به تبع ان در روزهای ابتدایی سال ۱۳۹۷ ادامه داشته شرکت کردند..

غلامحسین تجلی با اشاره به نهادینه کردن فعالیت های بشردوستانه از سنین کودکی و حفظ منابع طبیعی و درختکاری توسط جوانان هلال احمر گفت: در راستای تحقق اهداف هلال احمر در سراسر استان فارس تا ۱۵ فرورین فعالیت های موثر و مفیدی در جهت احیای طبیعت با کاشت نهال، ابیاری و … انجام گرفته است.

وی با اشاره به هدف و حفظ محیط زیست گفت: بنا بر گزارشات ارسال شده در سال جدید اعضای جوانان هلال احمر در شهرستان های سپیدان، قیروکارزین، رستم، خرم بید و لامرد با کاشت نهال در محل اجرای برنامه با روشهای حفظ منابع طبیعی در طرح نهضت سبز شرکت کردند.

در پایان ضمن اشاره به کاشت حدودان ۱۲۰۰ نهال در طول انجام طرح نهضت سبز توسط جوانان استان این طرح را یکی از طرح های مفید برای هدیه و سرمایه گذاری نسل آینده دانست.