همچنان با عشق در راستای تحقق اهداف بشردوستانه جمعیت هلال احمر گام برمیداریم

گفتگو با منیب کریمی کوچکترین عضو شرکت کننده در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی.

خودتان را معرفی کنید:
منیب کریمی فرزند حسینعلی متولد آبان سال ۱۳۸۴ شهرستان دهگلان

از علاقه‌مندیها و اوقات فراغت خود بگویید:
من به ورزشهای تیمی مانند بسکتبال و فوتبال علاقه بسیار دارم و در اوقات فراغتم همراه با دوستانم به این ورزشها میپردازم عاشق قرآن هستم و هرساله در ماه مبارک رمضان در کلاسهای ختم و یادگیری قرآن شرکت میکنم.

نحوه آشنایی شما با هلال احمر چگونه بود؟
من از طریق دایی و خاله ام که از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان هستند وارد هلال احمر شدم و با فعالیت‌های بشردوستانه و عام المنفعه بیشتر آشنا شدم و چون علاقه بسیاری به کمک کردن به دیگران دارم هر روز بعد از تعطیلی مدارس از اجرای برنامه های فرهنگی هلال احمر خبر گرفته و در آنها شرکت میکنم.

گوشه ای از فعالیت هایی که داشته اید؟
فعالیت‌هایی مانند، جمع آوری کمکهای مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه که چندین روز پا به پای امدادگران و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان در امر جمع آوری و بارگیری کمکهای مردمی توانستم حضور داشته باشم.

چگونه وارد هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شدید؟

چون علاقه زیادی به شرکت در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی داشتم با مراجعه به واحد امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان توانستم در این طرح فعالیت کنم و خدا را شاکرم که از عهده وظایم بر آمدم و مسافرین نوروزی را بدرقه کردم.

حرف آخر:
امیدوارم روزی برسد که در هیچ جای کشور عزیزمان ایران شاهد تصادفات جاده ای و آسیب دیدگی مسافرین عزیز نباشیم و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی همیشه بردوام بماند. و تشکر میکنم از رئیس شعبه دلسوز و مسئول امور جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان که این فرصت را به من دادند تا بتوانم کمک کنم.

تهیه و تنظیم: ارسلان سیف پناهی _ رابط خبری جمعیت هلال ‌احمر شهرستان دهگلان

یک دیدگاه برای این نوشته ارسال شده است

Comments are closed.