بازدید رئیس جمهوری از پایگاه امدادونجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی چیتگر/دکتر روحانی به کمپین بهرفت پیوست

رئیس جمهوری در نخستین ساعات صبح امروز( یکم فروردین ماه) ضمن بازدید از پایگاه امداد و نجات و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی چیتگر به کمپین بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) پیوست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، دکتر حسن روحانی؛ رئیس جمهوری به همراه دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در نخستین روز سال ۹۷ با حضور در پایگاه امداد و نجات و ایمنی و سلامت مسافران نوروزی عاصم ترابی(چیتگر) از این پایگاه بازدید کرد و به گفت و گو با جوانان و امدادگران پرداخت.

رئیس جمهوری به همراه دکتر علی اصغر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر در نخستین روز سال ۹۷ از این پایگاه بازدید کردند.

در این بازدید که دکتر پیوندی رئیس جمعیت هلال احمر، دبیرکل، رئیس سازمان امداد ونجات و تعدادی از مسئولان دیگر جمعیت حضور داشتند، دکتر روحانی ابتدا با اعضای تیم واکنش سریع هلال احمر به گفت و گو درباره نحوه خدمات رسانی آنها پرداخت و سپس در خصوص عملکرد پایگاه امداد جاده ای و ماموریت های آنها، به خصوص در ایام نوروز پرس و جو کرد.

دکتر پیوندی؛ رئیس جمعیت هلال احمر نیز در این بازدید توضیحاتی درخصوص وضعیت فعلی و خدمات جمعیت هلال احمر در ایام نوروز ارائه داد.

رئیس جمهوری همچنین در این بازدید با امضا میثاق نامه طرح ملی بهرفت(بهبود رفتارهای ترافیکی) به این کمپین مردمی که برای پیشگیری از تصادفات جاده ای توسط سازمان جوانان هلال احمر برگزار می شود، پیوست.