تقدیر از مهدکودک پروانه های زنجان در کسب رتبه برتر در دومین جشنواره ملی سرود و نمایش ماه پیشونی

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان از شرکت مهدکودک پروانه ها در دومین جشنواره ملی سرود و نمایش ماه پیشونی و حائز مقام و کسب رتبه برتر و دریافت لوح توسط مهدکودک پرانه ها دراین جشنواره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان؛ در مراسم تقدیر از غنچه های هلال احمر مهدکودک پروانه ها مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ضمن تقدیر از مدیر و مربی پرتلاش مهدکودک پروانه ها در کسب مقام برتر گفت: کانون غنچه های هلال احمر یکی از کانون های معاونت امور جوانان است که با هدف ترویج و نهادینه سازی فضائل اخلاقی، فرهنگ نوع دوستی،  انسجام اجتماعی و آشنایی نونهالان گروه سنی ۵ تا ۷ سال با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر و فعالیت های امدادی و بشر دوستانه تشکیل شده است.

شهرام میرزایی افزود: حضور مستمر و شرکت فعال مهدکودک ها در برنامه های کانون اعم از آموزش، اجرای سرود و نمایش با هدف گسترش فرهنگ بشردوستی و کمک به هم نوع میتواند اثربخش باشد.

درادامه مراسم معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به شرکت اعضای کانون غنچه‎های هلال احمر در جشنواره ملی ماه پیشونی دراستان گفت: با توجه به تاثیرگذاری مطالب آموزشی به صورت سمعی و بصری در ذهن کودکان، تلاش شد این جشنواره به نحو مطلوبی در جهت اهداف و با کیفیت مناسب برگزار گردید و مهدکودک پروانه ها موفق به شرکت در دومین جشنواره ملی سرود و نمایش شدند.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره آشنایی اعضای کانون غنچه های هلال احمر با اصول هفتگانه جمعیت‌های هلال احمر و صلیب سرخ، انتشار اهداف بشردوستانه نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر با زبان کودکانه، توسعه کارگروهی و آشنایی کودکان با فعالیت‎های جمعیت هلال احمر بوده است.

در این مراسم ضمن بریدن کیک و اهداء لوح سپاس به مربی مهدکودک پروانه ها به خانواده اعضای غنچه های هلال که دراین مراسم حضور داشتند هدایایی از سوی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اهداء شد.