افتتاحیه کمپین «نه به تصادفات جاده ای» در ایلام

هجدهمین دوره طرح ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و کمپین نه به تصادفات جاده ای با حضور آقای سلیمی ریاست سازمان امداد و نجات و آقای ره انجام مدیرکل محترم هماهنگی مجامع و امور استان ها، آقای عارفی مدیرعامل جمعیت استان، مدیران کل ادارات استان، شورای معاونین جمعیت، روسای شعب و منتخبی از جوانان هلال احمر شهرستان ایلام در روز ، دوشنبه 21 اسفند ماه 1396 افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ معاون امور جوانان اظهار داشت: هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از ۲۸ اسفند ماه سالجاری آغاز و تا ۱۴ فروردین ماه سال آینده ادامه دارد.

آقای علی اکبری بیان کرد: استقرار ۱۰ پست ثابت ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ۲ پست راهیان نور در مهران نقطه ایثار و دهلران منطقه شرهانی و ۹ پست سیار سحاب در دستور کار معاونت امور جوانان در جمعیت هلال احمر استان ایلام برای ایام نوروز است.

لازم به ذکر است در آیین افتتاحیه مدیران حاضر با امضاء میثاق نامه عملا به کمپین پیوستند و در راستای طرح بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) خود را ملزم به رعایت بیش از پیش مقررات راهنمایی و رانندگی در راستای کاهش تصادفات و تلفات جاده ای دانستند و در راستای گسترش این طرح در بین کلیه اقشار جامعه با جوانان جمعیت هلال احمر پیمان همراهی و همکاری امضا کردند.