معاونت جوانان استان کرمانشاه آماده برای خدمت رسانی در نوروز

کارگاه آموزشی_توجیهی کارشناسان هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با هدف ارتقاء، آموزش و آگاهی جوانان هلال احمر در جهت تغییر نگرش و فرهنگ شهروندی در جهت کاهش رفتارهای پر خطر در سفر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه جوانان جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ این کارگاه یک روزه با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه و معاون اسبق امور جوانان استان کرمانشاه برگزار شد.

سرپرست معاونت امورجوانان استان کرمانشاه در ابتدا ضمن خوش آمدگویی وقدردانی از زحمات کارشناسان درزلزله اخیر یاد و خاطر عضو تازه درگذشته این معاونت جناب آقای علی یاسمن باوندپوری را با ذکر فاتحه ای گرامی داشت و برای آن عزیز سفر کرده از خداوند منان مغفرت طلب کرد.

مختار اسدیان در ادامه ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای ویسی معاون سابق امور جوانان استان کرمانشاه در سالیان گذشته تقدیر و تشکر کرد. در ادامه حجت السلام حسن آبادی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ضمن تبریک ایام ولات حضرت فاطمه زهرا(س)و روز زن و تشکر از زحمات کارشناسان در ایام زلزله اخیر استان کرمانشاه عنوان کرد: نقش جوانان در این ایام بر هیچ فردی مخفی و پنهان نبوده و نخواهد بود و سازمان جوانان با کارها و فعالیت های فرهنگی و تیم های سحر نقش بسزایی در آرامش منطقه داشته و خواهد داشت.

وی در ادامه با توجه به اهمیت موضوعی طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در جهت رشد فرهنگ رانندگی در سطح کشور تصریح کرد که باید با استفاده از تمام امکانات و توان در اجرای این طرح مهم تلاش کرد زیرا که پیش گیری بهتر از درمان است.

حسن آبادی در ادامه به اهمیت خیمه های نماز در پایگاه های طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی اشاره کرد. در ادامه این کارگاه یک روزه سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به رسالت عظیم جوانان در کاهش تصادفات جاده ای افزود:این شما کارشناسان طرح هستید که بایدبا کمک اعضا با انگیزه یالا برای کاهش تصادفات جاده ای نهایت تلاش را انجام دهید.

مختار اسدیان ادامه داد:حضور جوانان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی جمعیت هلال احمر که با هدف بشر دوستی و اشاعه فرهنگ صلح و نوعدوستی شکل می گیرد بسیار مغتنم است که در این طرح نیز این امر صدق میکند.

بر اساس این گزارش در ادامه این کارگاه پرسش و پاسخ صمیمانه و بیان نکات و نظرات توسط کارشناسان حاضر در این کارگاه با حضور سرپرست معاونت امور جوانان هلال احمر استان کرمانشاه شکل گرفت.