کارگاه آموزشی توجیهی هجدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی در ایلام برگزار شد‎

کارگاه آموزشی – توجيهي هجدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی روز يك شنبه بیستم اسفند ماه در ایلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ در این کارگاه که با حضور مدیرعامل، معاون امور جوانان، کارشناسان شعب، دبیر مجامع دانشجویی و جوانان، رابطین خبری شهرستان ها و سرتیم های پست های نوروزی تشکیل شد ضمن آموزش نحوه گزارش نویسی و ارسال صحیح خبر برای رابطین خبری، چهارچوب کلی طرح و اصول برقراری ارتباط کوتاه در اجرای هجدهمین مرحله طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تشریح شد.

حسین عارفی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان ضمن تبریک ولات حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن بیان کرد: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی با رویکرد جدید و پربارتری مورد توجه سازمان جوانان قرار گرفته است و شما جوانان حامیان سلامت مسافرین هنگام سفر هستید.

علی اصغر علی اکبری معاون امور جوانان استان گفت: خدمت به جوانانی که متعهد گشتند در راستای اهداف جمعیت فعالیت کنند باعث افتخار و سرافرازی ماست. از شما می خواهم برای محقق شدن شعار سال جدید به توانمندی های خود اتکا کنید، فکری خلاق داشته باشید و با ایمان به خدا در توسعه ی فعالیت های سازمان جوانان و اجرای هرچه بهتر طرح کوشا باشید.

در ادامه اعضا برای بازدید از پالایش گاز ایلام آماده شدند و از بخش های مهم این پالایش گاز بازدید کردند، و یکی از مهندسین بخش فراورده های گاز میعاناتی اطلاعات خوبی را در مورد نحوه به دست آمدن گاز شهری توضیح دادند.

و بعد از بازید از پالایش گاز همه اعضاء برای دیدین از بنایی تاریخی قلعه والی که یکی از بناهای فرهنگی_تاریخی عظیم است که در ضلع شمال خیابان پاسداران ایلام قرار دارد. این بنای تاریخی که یادگار از ادوله و زمان های پیشین و در نوع خود بی نظیر است. در سال ۱۳۲۶ قمری به رستور غلامرضاخان والی در محلیه ای بنام حسین آباد والی فیلی که به ده زالا مشهور بوده، احداث شده است.