گردهمایی سالیانه دبیران اعضای کانون جوانان تهران برگزار شد

به همت شورای مرکزی کانون های جوانان گردهمایی دبیران جوانان تهران با حضور معاونت دانشجویی و جوانان سازمان جوانان در جمعیت هلال احمر شهرستان ری با برگزاری کلاس انتخاب مسیر شغلی و ارتباط موثر برگزار شد.

به گزارش کمیته روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران؛ گردهمایی اسفند ماه دبیران کانون جوانان با حضور مهندس گنج کریمی، دکتر منصوری ،مهندس متقیان ، سارا داریان و میلادحسنی امیرآبادی در بخش های مختلف برگزارشد.

‎ این گردهمایی با حضور بیش از پنجاه نفر از جوانان در شهرستان ری با سخنان مهندس. گنج کریمی آغاز شد. معاون سازمان جوانان با توجه به جایگاه سیاسی و مکانی تهران و وجود جمعیت بالای این استان از بازنگری مجدد در خصوص برنامه ها و اعتبارات گفت و تاکیدکرد: باید سعی شود با توجه به پتانسل بالای این استان اعتبارات بهتری برای امور بشردوستانه تخصیص پیدا کند.

گنج کریمی در ادامه گفت: در نگاهی که دکتر پیوندی ،رییس جمعیت برای رشد بیشتر و فعال سازی کانون ها دارند امید خوبی است. فصل سخنرانی ها گذشته است و باید برای جوانان کار کرد نباید تنها سخنرانی باشد.

در برنامه تدوین پنج ساله جمعیت که با حضور نمایندگان جوانان و دانشجویان برگزار شد ،در بخش کمی به این هدف می رسیم که اعضای خانواده جمعیت را افزایش دهیم.

و در بخش کیفی که هدف نقش افرینی جوانان است ما به کمک دبیران نیازمندیم که بعضا خود شما جوانان در برخی از برنامه ها مسیر را به خوبی تغییر داده اید.

متولیان امر و دستگاه های حاکمیتی به این باور رسیدند که ظرفیت های موجود در سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در حوزه ی کاهش آسیب های اجتماعی بسیار عالی است که منتج به تفاهم نامه های چند جانبه با ارگان هاشده است وتنها بر روی کمک جوانان بر اساس نقش آفرینی و رهبری حساب باز شده است.

در ادامه ی این گردهمایی دو کارگاه ارتباط موثر با تدریس میلاد حسنی امیر آبادی و کارگاه انتخاب مسیر شغلی با تدریس سارا داریان برگزار شد که به بیان مینا احمدی دبیر استان تهران هدف از این کارگاه ها تقویت نحوه برقراری ارتباط صحیح دبیران با سایر اعضا و جذب نیروهای جدید و همچنین راه اندازی کسب و کار بر اساس میزان توانمندی و انتخاب مسیر شغلی جوانان بوده است.

این گردهمایی در ساعات قبل از ظهر با پنل پرسش و پاسخ با پاسخگویی دکتر منصوری معاونت جوانان و مهندس متقیان رییس اداره جوانان و دانشجویی استان تهران در زمینه ی فعالیت ها و طرح ها،کمبود ها و برخی راه حل های پیشنهادی از سوی جوانان همراه شد.

‎در انتها این مراسم، ضمن اهدای یادبود و تقدیر نامه به حاضرین ،اردوی تفریحی در منطقه ی تله کابین توچال تهران برای اعضا برگزار شد.