با حضور بابایی کارگاه مهارتهای فرزندپروری در سمنان افتتاح شد

کارگاه مهارتهای فرزندپروری با حضور بابایی معاون پیش دبستانی و دانش آموزی سازمان جوانان و مدیرعامل استان و مدیرکل امور اجتماعی استانداری و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان در دبیرستان شهیده حجاب سمنان و با حضور 200 نفر از والدین دانش آموزان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان سمنان، بابایی در آیین افتتاح این کارگاه گفت: این کارگاه با تفاهم هلال احمر، وزارت آموزش و پرورش و شورای مبارزه با مواد مخدر جهت پیشگیری از آسبهای اجتماعی تشکیل شده که در سراسر کشور ۴۰۰ مدرسه تحت پوشش قرار خواهند گرفت.

وی افزود: هلال احمر علاوه بر کمک به جامعه در زمان بروز حوادث غیر مترقبه بر اساس وظیفه ذاتی و انساندوستانه خود در جهت پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مانند اعتیاد و … که اثرات مخرب آن کمتر از سیل و زلزله نیست گام برمی دارد.

گفتنی است، در این مراسم آقای یوسفی رییس اداره مراقبتهای آموزش و پرورش استان به ارائه نکات علمی و کاربردی در زمینه فرزندپروری پرداختند. خیرمقدم مدیرعامل، پخش کلیپ عملکرد و ارائه پیکسل های مرتبط با موضوع کارگاه در بین شرکت کنندگان از دیگر برنامه های افتتاحیه بود.